Wpis z mikrobloga

Widzicie tego pysznego Rogala Marcińskiego? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie od dziś wiadomo, że to ulubione rogale Michała! W trakcie weekendu Wykop Party będziecie mieli okazję poznać recepturę wypieku naszych poznańskich rogali i wspólnie z @m__b wziąć udział w ich degustacji! Nie zwlekajcie i zapiszcie się jak najszybciej! Liczba miejsc ograniczona: https://www.wykop.pl/+/wyparty/workshops/ (ʘʘ)

Śledźcie koniecznie tag ----> #wy pod nim będziemy informować o kolejnych atrakcjach!

#wykopparty #poznan #wykop #party #rogal #wypieki #wykopblog
wykop - Widzicie tego pysznego Rogala Marcińskiego? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Nie od dziś wiado...

źródło: comment_aLJLB5EkQpldMRUXTSetp3q9WKQ77TSn.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
Nie ma to jak śmieszkować z contentu za który sami banujecie.
Marzy mi się kiedyś dzień żeby was ktoś wykupił i wszystkich wypierdzielił, wprowadzając nowy team który przestrzega regulaminu serwisu i nie opiera decyzji moderacyjnych o punkty które nie istnieją.
  • Odpowiedz
@Acrivec: Święta słowa. Sam nie biorę udziału, ale mam nadzieję, ze znajdzie się tam ktoś, kto wygarnie im (w kulturalny sposób, oczywiście) to i owo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: byłbym zainteresowany, ale wasz team skutecznie wszystko obrzydza.
Tak samo jak byłem zainteresowany byciem moderatorem. Cieszę się że odrzuciłem propozycję, bo jak pomyślę z jaką grupą miałbym się identyfikować to mnie ciarki przechodzą.
Moderacja na elektrodzie jest lepsza. I mówię to z pełnym przekonaniem. Po nich przynajmniej wiadomo czego się spodziewać.
  • Odpowiedz
Jeśli nie jesteście zainteresowani Wykop Party, to uciekajcie poczytać coś ciekawego w znaleziskach


@wykop o patrz, wchodzę na główną i pierwsze znalezisko jest o moderatorach portalu wykop.pl
  • Odpowiedz