Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
Ja się dalej zastanawiam czemu prawaki spinają o gejów. Mają mniejszą konkurencję na rynku, w poszukiwaniu dziewczyn itd. Czyżby strach że mogą być sami gejami i jakiś gej ich przekona? XD
#lgbt
  • 25
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: nie czytałem tego co pisałeś XD nie wiem, nie widzę analogii do przykładu z murzynami, bo jakoś nacjololo szczekają strasznie o demoralizacji na ulicach, rozebranych facetach uprawiających wyuzdany seks na ulicach, a jakoś sami nie potrafią podać przykładu na uzasadnienie swoich fantazji XD a jak ja zrobiłem to samo, tylko że z drugą stroną to hurr durr argumentum ad murzynium XD
  • Odpowiedz
@linvelin: To przeczytaj i odpowiedz. Piszesz, ze nacjonalisci krzycza i demoralizacji. Powiedz, jak nazwac takie widoki jak przykladowe zdjecie z manify rownosci jakie wstawilem w pierwszym komentarzu.

Nie rozumiem tez co i jacy nacjonaliscu maja uzasadniac. Nie uwazam sie za nacjonaliste, wiec to nie do mnie.

Analogia do murzyna:
1. Podalem przyklad rozebranych homo jako odpowiedz na niechec spoleczenstwa do
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: Kolego drogi, nie uczestniczę w żadnej dyskusji, ponieważ nie taki był mój zamiar. Skomentowałam jedynie wybiórcze wrzucanie zdjęć z parady. Nie zapominaj także, że gdy mi odpisałeś, żadnej dyskusji nie było.
  • Odpowiedz
@Sofa: No coz, ten portal z zalozenia sluzy o dyskusji. Wrzucilem tamto zdjecie jako odpowiedz dlaczego jest niechec do tego typu manif. Lyzka dziegciu tez potrafi zepsuc beczke miodu. Do tego to nie jest wybiurcze, bo takie obrazy towazysza kazdej manifie lgbt...
  • Odpowiedz