Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Reepo: Jako prawaka mnie nie robi co sobie geje i lesbijki robią. Nawet wasze manify mi nie robią. Was #!$%@? procesje innych #!$%@? wasze mamify. Handlujecie z tym a nie się zalicie i całe mirko #!$%@? tym samym.

Manifestacje i kontrmanifestacje to norma demokracji.
@Wloczykij2: Różnica jest taka, że ja się śmieję z zabobonów które nie przystają do dzisiejszego stanu wiedzy - a nie rzucam kostką w innych ludzi jednocześnie odmawiając różaniec. Po drugie nigdzie nie obraziłem chrześcijan, podałem dość logiczny moim zdaniem argument dlaczego środowiska stojące pod szyldem "bóg honor ojczyzna" nienawidzą homoseksualistów.
Plus nie pisałem do ciebie, więc nie bardzo wiem dlaczego wymagasz ode mnie odniesienia.
Ale już się odniosę: mianowicie twierdzisz, że
@Przegrywek123:
1. Tylko co ma religia innych (katolicka) do tego, ze ktos nie chce takich widokow jak wrzucilem ogladac w miejscu publicznym.
2. "Rzucanie kosta i odmawianie roznanca" - nie wiem co siedzi w Twojej glowie, ze wymyslasz takie durnoty. Pokaz mi cos takiego albo nie wymyslaj bzdur.
3. Gdzie ten logiczny argument, bo piszesz "podejrzewam, ze bog im kazal"? To Twoj wymysl, ale jesli nie to pokaz, gdzie duchowni katoliccy
@Wloczykij2: wśród "całej reszty" nie widziałem nikogo, kto latał w samych gaciach, przedstawiał goliznę czy pokazywał seks w miejscu publicznym, za to prawaki zwierzaki krzyczeli coś o tym że dupa jest od srania XD
@linvelin: Chodzilo mi o to, abys odniosl sie do calej reszty o czym pisalem, dlaczego ogol spoleczenstwa jest przeciw takim paradom. To, ze zamiast do tego szybko podales przyklad z tej kontrmanify przywodzi tylko na mysl "a bo u was murzynow bija" co jest dosyc slabe.

Natomiast juz powiedzialem, ze Ci co sie zachowuja zle np. kontrmanifestacji zasluguja na taka sama pogarde.