Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki i mirabelki.. Dzisiaj macie dosyć... ciekawe pytanie. W sumie naszło mnie to dzisiaj w nocy, jak lurkowałem mirko - i znalazlem tam wpis odnośnie profilowego na fb, znajomych itd. Odkad mam fb (od 2013) nie mam profilowki, i mam zablokowana liste znajomych, tj. nie mozesz zobaczyc kto jest moim znajomym na liscie. To drugie wiazalo sie z tym ze kolega robil glupie zarty, i jakos to tak sie przyjelo bo pomoglo mi pare razy gdy rozowa z neta byla fejkiem xD. No ale mialem wtedy 15-16 lat, dzis mam 21. Nigdy nie mialem profilowki, circa 200 cos znajomych. Wczesniej bylem niesmialym gosciem, ktory mimo prezencji nie umial jej wykorzystac. Dzisiaj tak nie jest, a ja sie zastanawiam czy warto w to w ogóle wchodzic, zrobic profilowke i odblokowac liste.

No ale skoro jestem tak dlugo w tym stanie, ze tak powiem byc moze opierajac sie cukierbergowi - to moze zostac? Z drugiej strony, takie cos byc moze pomogloby pokazac ze nie jestem nwm jakims dziwakiem xD Bo o ile w realu znajomi mnie o to nie posadzaja, to mysle ze ten brak profilowego i poblokowana lista znajomych moze wydawac sie... dziwna. I teraz najwazniejsze pytanie - jesli profilówka, to jaka?

#kiciochpyta #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
Bo o ile w realu znajomi mnie o to nie posadzaja, to mysle ze ten brak profilowego i poblokowana lista znajomych moze wydawac sie... dziwna.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale że co dziwnego jest w tym, że ktoś dba o swoją prywatność? Dziwne byłoby, gdyby ktoś Cię oceniał przez pryzmat braku sweet foci w lustrze.