Wpis z mikrobloga

@ksiak: przejechałem się aurisem i corollą z jednostką 1.6 valvematic 132km i czułem sie jak w mojej obecnej corolli e12 1.4 97km. Zero elastyczności, zero jakichkolwiek wrażeń z jazdy. O ile jeszcze aurisa byłem w stanie znieść, to corolla to totalny gniot.
  • Odpowiedz
@Hayabussa: VW przykręcił Skodę bo za bardzo im zaczęła zagrażać - ludzie zamiast kupować VW zaczęli coraz częściej sięgać po Skody i VW zareagował i ostatnie skody już dostały gorsze materiały wnętrza choćby. Jeśli do tego dodamy słynne afery VW, problemy ich silników z braniem oleju to trzeba być odważnym by kupować skodę jak można mieć fajniejsze auto i to niekoniecznie oczywiście Renault bo jest przecież jeszcze Nissan, Mazda itd.
  • Odpowiedz
@Singularity00: A masz moze jakieś zdanie na temat wspomnianej meganki? Bo bardzo mi się podoba i z wyglądu i z charakterystyki jazdy, ale nigdy nie byłem przekonany do francuzów, ale w końcu nigdy też nie kupowałem nowego auta, a to chyba zobowiązuje do jakiejś bezawaryjności w okresie leasingowania.
  • Odpowiedz
@Hayabussa: prowadziłem raz 130km wariant i całkiem dobrze sie zbierał. W M4 jest świetne wnętrze i pozycja za kierownicą. Z zwnątrz też świetny design, do tego w kolorze czerwony flamme, czarny czy niebieski wygląda nieziemsko moim zdaniem.... Megane 4 już trochę jest na rynku i nie ma żadnych afer z nimi więc wydaje się, że to dobry wybór. Jeden ze znajomych od roku jakoś wozi się ale 5d GTline i
  • Odpowiedz
@miret210: i to psuły się bo ludzie zamiast je naprawiać profesjonalnie to robili to jakby mieli poloneza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hayabussa: szklanej kuli nie mam ale z żadnym TCe nie było w ostatnich latach większych afer nie licząc 1.2 TCe 120km gdzie pierwsze partie miały tendencję do zawyżonego poboru oleju ale były akcje serwisowo naprawcze i z tego co wiem wyeliminowali to. Pozostałe
  • Odpowiedz