Wpis z mikrobloga

Lata temu kupiłem lapka lenovo. Sam laptop ok, ale serwis z którym się tam spotkałem to dramat - 3 MIESIĄCE trzymali mi lapka i żadne skargi do rzecznika i pisma nic nie dały. Na koniec w sumie spoko bo wysłali mi nowego ale 3 miechy?

Teraz potrzebuję nowego kompa i podoba mi się y530 legion ale obawiam się czy dalej mają taką #!$%@?ę z serwisem. Ktoś wie jak to terz wygląda? Wtedy serwis robiło anovo czy jakoś tak.

#laptopy #szukamlaptopa #lenovo
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MajaGraja:

mak jest świetny do pracy.

OS X owszen ale odkąd w makach zaczęli montować #!$%@? klawiatury, usunęli klawisze F1-F12 oraz wszelkie przydatne porty to już taki świetny nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Y530 świetny laptop. a w kwestii serwisu - mają teraz w lenovo akcje lenovo premium care. jak zarejestrujesz laptopa to jakby coś się działo lenovo ma 5 dni na naprawę albo zwrot kasy i naprawiony laptop. więc serio dobre podejście do klienta.
@KrwawyKefir: kup kadłubka od xtreem lub hyperbook. Mi się trafiły niestabilne pamięci ram które przechodziły memtest ale zawieszały kompa losowo co 6-8h. Serwis xtreem ogarnął ładnie w tydzień - a problem był niebanalny i wymagający dużo testów. Poza tym kadłubek wyjdzie najtaniej podzespoły vs cena. Jakościowo też obudowa imho lepiej niż lenovo ale to już musisz patrzeć na konkretne modele.
@Gajwer2: Dzięki, widziałem tę stronę. Mój problem polega na tym, że potrzebuję laptopa do wszystkiego xD 16GB ram, przynajmniej 500 GB dysku SSD (może być 250GB m.2, ssd 250 mam używane swoje), procesor i5/i7 ale też grafika przynajmniej niska jakaś 1050. Nie wpisuję się więc w biurowce (grafika tylko w najdroższych) ani gamingowe (za mało ram, dysku, zresztą wyglądają jak gówno). Dlatego Y530 mi w miarę podpasował, zresztą wydaje się porządnie