Wpis z mikrobloga

@Pituch no ale wypowiadasz wojnę z celem clame the throne? I na pepikach musi być władca z twojej dynastii.
Na Węgrów jest inaczej bo tam masz by odtworzyć unię więc nie musi być tam władca z twojej dynastii
@LinQ: na węgrzech nie mogłem claime the throne, bo jest inny władca, dlatego się pytam jak zrobic te misje. Bo wg wytycznych to ja jako POL albo RON muszę kontrolowac dane regiony.
@LinQ: w ogóle to co jest skopane bo misję expand kazimierz (czy jakoś tak) nie mogę zrobić, bo nie spełniam warunkow (wartszat lub giełda) i brak dewastacji a spełniam to
@Pituch: Czekaj, jadę z pamięci bo nie mam teraz dostępu do kompa z europką. Jak mnie pamięć nie myli to CB na Unię z Czechami dostajesz po wypełnieniu misji z podbiciem Śląska.
Misję na PU nad madziarem dostajesz po integracji Litwy,
(commonwelath) to w czym problem?? Wypełniasz misję z niej dostajesz CB.
@RandomowyMetal: tak ale w wymaganiach jest abym kontrolował dane regiony (ja jako RON). Problem w tym, że jak będę faktycznie je kontrolował to nie będzie węgrów czy potem czechów, bo zjem ich wszystkie prowincje. Gdzie sens gdzie logika?
@Pituch: Nu nu nu. Halo, CB dostajesz po wypełnieniu misji poprzedniej (chyba, zara sprawdzę, właśnie siadam do kompa, najwyżej użyję konsoli) czyli jak utworzysz PLC (albo po prostu zjesz Litwę, bo tak też można) to po kliknięciu misji "The Commonwelath" powinieneś dostać CB na madziara, potem jak już ustanowisz PU, minie te x lat i zintergrujesz delikwenta możesz kliknąć "Hungarian Union". Daj mnie chwilę i zawołaj za, bo ja wiem pół
@Pituch: na prawo masz czego dotyczy na lewo co musisz zrobić. PU na Węgry dostajesz po odklikaniu misji z integracja Litwy. Jak zaakceptujesz sukces misji z terenami Litwy dostaniesz cb na tron Węgier
@Pituch
Misja Commonwealth(poprostu wchłanięcie Litwy) >dostajesz Claim na tron Węgier> Misja Hungarian Throne(musisz mieć Węgry w Unii) > dostajesz claim na Śląsk > Misja o kontroli Śląska(musisz kontrolować Śląsk) > Claim na Tron Czech > i ostatnia misja jest właśnie o kontrolowaniu Czech za co dostaniesz bonus Greater Commonwealth
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pituch: dziwne ja nie miałem nawet jedne prowki węgierskiej i normalnie miałem clamie pu , pewnie bug jak to paradoxu ma zwyczaju