Wpis z mikrobloga

@motaboy:

Śmiało - pokaż ten obrazek w anglojęzycznym internecie i sprawdź. Bo ja już kiedyś rozmawiałem z Żydami, z którymi pracowałem na ten temat - pierwszy raz widziałem te obrzydliwe magnesy jakieś dwa/trzy lata temu w Toruniu. I nie jest tak, jak piszesz. Jest tak, jak ja napisałem - to ordynarne, żenujące, obrzydliwe chamstwo i antysemityzm.

A czy ja napisałem cokolwiek o tym co myślą na ten temat Żydzi (Swoją drogą
nie jestem pewny, czy to co piszesz to zarzudka, czy upośledzenie


@Krachu: Mam dla ciebie tą samą radę, co dla kolegi:

Śmiało - pokaż ten obrazek w anglojęzycznym internecie i sprawdź czy rację mam ja, czy ty. A najlepiej zrób to na Facebook'u - przekonasz się jak szybko spotkasz się z reakcją w postaci zdjęcia tego postu, lub blokady konta. Bo ja już kiedyś rozmawiałem z Żydami, z którymi pracowałem na
@motaboy: na szczęście nie jesteśmy jeszcze tacy #!$%@? jak w anglojęzycznej części internetu. A teraz skończ w końcu płaku płaku i idź prezentować swoje świętoszkowate oburzenie gdzie indziej, może? Niby masz prawo się wypowiadać, ale może nie konieczność? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu nikomu nie zaimponujesz.
na szczęście nie jesteśmy jeszcze tacy #!$%@? jak w anglojęzycznej części internetu. A teraz skończ w końcu płaku płaku i idź prezentować swoje świętoszkowate oburzenie gdzie indziej, może? Niby masz prawo się wypowiadać, ale może nie konieczność? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu nikomu nie zaimponujesz.


@Wolowinka: Czytałeś może Sapkowskiego? Śmiem wątpić, ale masz cytat z Sapkowskiego właśnie na koniec:

"Nietolerancja i zabobon zawsze były własnością głupich między