Wpis z mikrobloga

r o z s i e r d z o n y xDD


@Wolowinka: Nie. Mam to w nosie. Napisałem już - w realnym życiu staram się unikać ludzi którzy nie widzą nic złego w tego typu rzeczach - bo to prostacy i chamy.
  • Odpowiedz
@motaboy:

wpływu na to nie mam - to jest ordynarne chamstwo.
To mniej więcej to samo, gdyby mieć takiego „Polaka-złodzieja”, który pilnuje domu, żeby inny złodziej nie wszedł.
Ordynarne chamstwo, bezguście i antysemityzm.

Prędzej Polaka-budowlańca, chyba że uważasz że to źle, że Żydzi potrafią dobrze obracać pieniędzmi. Gdybym był Żydem potraktowałbym jako komplement to, że ktoś docenia w tak prozaiczny sposób naszą przedsiębiorczość i panowanie na rynkach finansowych. Widzę to raczej
  • Odpowiedz
Prędzej Polaka-budowlańca, chyba że uważasz że to źle, że Żydzi potrafią dobrze obracać pieniędzmi. Gdybym był Żydem potraktowałbym jako komplement to, że ktoś docenia w tak prozaiczny sposób naszą przedsiębiorczość i panowanie na rynkach finansowych. Widzę to raczej w ten sposób. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Akwinata: Śmiało - pokaż ten obrazek w anglojęzycznym internecie i sprawdź. A najlepiej zrób to na Facebook'u - przekonasz się jak szybko
  • Odpowiedz
no to unikaj i nie jęcz nam tu na vikop


@Wolowinka: Mam takie same prawo udzielać się na tym gówno-portalu, jak ty. I lubię nazywać rzeczy po imieniu. Nie zwykłem pudrować gówna.
  • Odpowiedz