Wpis z mikrobloga

@czterydwadolary: Zwykłej, z Cup bym chyba nie wysiadł XD Szczerze mówiąc bardzo fajne auto, mimo napędu na przód (a jest ogromnym zwolennikiem napędu na 4 koła, najlepiej takiego na Torsenie, a nie jakie dołączone gówienka) ale, przynajmniej według mnie, nie do jazdy na co dzień. A5 też bym szukał w wersji z quattro, ale cena podskoczy do góry :/ Ale jeździ się super, pomijając to, że 2.0tfsi do 2011 roku
  • Odpowiedz
@czterydwadolary: Kurde jaki to jest festiwal s----------a. Polacy kupują audi, bo polacy kupują audi. Kup audi, bo ludzie kupują audi, więc jak będziesz chciał sprzedać audi, to ktoś kupi audi.

Bierz renówę, mniej zapłacisz, jest szansa, że nie jest bita naprawdę, nie z---------ł nią ktoś, kogo nie było na nią stać, co jest częste w przypadku adui no i była serwisowana tylko tam, gdzie potrafią, bo audicę to niby każdy
  • Odpowiedz
@czterydwadolary Ja na Twoim miejscu brałbym Megane RS. Miałem okazję jeździć tymi modelami i według mnie Megana bije na głowę Audi :) Pytanie jest jedno czy potrzebujesz samochód dla rodziny czy żeby potocznie mówiąc z---------ć? Jak dla rodziny bierz Audi chociaż się zmieszczą wszyscy, jak chcesz trochę polatać bierz Megane, zrobisz chipa masz 300KM i to już fajnie jeździ :)
  • Odpowiedz