Wpis z mikrobloga

Uważaj. Raz tak włożyłem dyszkę, wybrałem zdrapkę, która nie wyleciała a kase zabrało.


@Xenesthis: też tak miałem, ale powiedziałem obsłudze i wyciągnęli zdrapkę ze środka bo się zablokowała.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Trochę offtop ale czytałem jakiś twój poprzedni wpis i stwierdziłeś coś na zasadzie, że dużo zdrapek może być przebranych przez sprzedawców w sklepie. Myślisz, że na prawdę da się sprawdzić czy zdrapka jest wygrana, bez zdrapywania? Automaty wydają się być w tym aspekcie bardziej uczciwe o ile taki proceder ma miejsce faktycznie
  • Odpowiedz
Myślisz, że na prawdę da się sprawdzić czy zdrapka jest wygrana, bez zdrapywania?


@Mahmood_Kowalski: nie, nie da się, ale znając informacje dotyczące rozkładu gwarantowanych nagród w paczce można oskubać paczkę z najwyższej wygranej a resztę losów zostawić innym graczom.
Np. w zdrapce "Szybkie 50" w każdej paczce losów znajduje się 50 zł. Jeżeli masz przed sobą pełną paczkę losów to kupujesz je do czasu wydrapania 50 zł, a pozostałych losów
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Minusem chyba tych automatów jest to, że nie możesz wybrać sobie zdrapki z danego przedziału. Tak samo kolor zdrapki na podglądzie nie koniecznie musi zgadzać się z tym co wypadnie z automatu. Chyba, że się myle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz