Wpis z mikrobloga

Już wiem, czemu przestałem przeglądać lokalne serwisy.. typu Głos Szczeciński.. wszedłem dzisiej w przerwie na kawę, a nóż coś ciekawego z regionu. O! Tytuł "Top 8 stanowisk, na które brakuje pracowników" brzmi ciekawie. Jako że lubię analizy i statystyki pomyślałem, że ktoś wyciągnął jakieś dane z GUSu czy Urzędu Pracy i może je fajnie i zwięźle opracował. Wchodzę.. i widzę.. galerię na kilka podstron, rodem z WP.. 10 obrazków do przeklikania. Ehh, no dobra niech stracę, może w formie obrazków, ale jednak nadal jest szansa na ciekawy kontent. Nic bardziej mylnego.. GS24 do zobaczenia za rok.. kiedy znowu coś mi odwali i postanowie Was odwiedzić.. sprawdzając czy jest coś "wartościowego" do kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #highqualitycontent i trochę #szczecin
  • 8
  • Odpowiedz
@Cinex: właśnie z tego powodu już dawno przestałem ich przeglądać. Co drugi art to jakaś gówno galeria na 10 podstron.

Z lokalnych już wolę:
Kurier Szczeciński (strona)
Nasze Miasto (srsly, ale czasami coś wartego się trafi, a mniej gówna jak na gs24 mimo wszystko + mam filtr na "ZDJĘCIA"/"WIDEO")
wSzczecinie
Radio Szczecin
  • Odpowiedz
@budus2: o matko.. ale mi zryłeś beret.. moje całe życie było kłamstwem.. serio nie miałem pojęcia że przez "u" :( przepraszam wszystkich grammar nazi których uraziłem
  • Odpowiedz
  • 1
@Cinex miałem zrobić wpis o tym samym ale szkoda strzępić ryja. Klikanie przez godzinę żeby przeczytać "artykuł", gdzie pod każdym zdjęciem 3 zdania i często zdjęcia są takie same tylko z innej perspektywy.
Nie mówiąc o wiecznie wiszących gównoartykulach typu "ZOBACZ JAK BAWIĄ SIĘ PRZYSZLI MATURZYŚCI - ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWEK", lub "Internauci nie zostawili suchej nitki na X [ZOBACZ MEMY]
  • Odpowiedz