Wpis z mikrobloga

Logika @pawlo74

Mów, że jesteś ogarnięty technicznie, że nie jesteś politykiem.
Publikuj swoje wpisy na portalu który jest publicznie dostępny
Miej pretensje, że te rzeczy są publicznie dostępne XDDDD
Uważaj za szpiega kogoś, kto przetwarza publicznie dostępne dane na twój temat
XDDDDDDD

https://www.wykop.pl/wpis/35826521/nudzilo-mi-sie-dzis-wiec-stwierdzilem-ze-zrobie-an/

Tak wypada pod względem technicznym śmietanka tagów:
#kryptowaluty #bitcoin #btc

hahahahahaha

Polecam jeszcze te foliarskie komentarze pawlo xD

walcze z nimi

nie tak łatwo ze mną


XDDD Zaskoczony istnieniem BigData król tagu Bitcoin walczy z przetwarzaniem danych XDDDD

nic dziwnego ze potem mówi że blockchain to tylko wolna baza danych jak na przetwarzaniu danych zna sie jak świnia na gwiazdach
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mów, że jesteś ogarnięty technicznie


@martwy_kotek: gdzie tak napisałem? Jesteś taki ogarnięty, że wierzysz w przyszłość blockchain a nie bitcoin i oto tu chodziło. Nie masz pojęcia o czym mówisz a takich jak ty było już wielu i ciągle wraca ta sama bzdura. To mowię, mówiłem i będę mówił, twoja wiedza techniczna nie ma tu nic do rzeczy. Nic. Ale o tym przekonasz się po czasie. W następnej bańce przyjdą
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: bitkoj umiera a wy jakieś personalne przepychanki na tagu odjebujecie zamiast się jednoczyć, że zniczami pod jakimś pałacem stanąć, wznieść krzyz, modlitwę
Tak trudno zachować się poludzku w tych trudnych chwilach? Tak trudno?
  • Odpowiedz
wielokrotnie tutaj publicznie na tagu, ale nie bede tego szukał żeby cie nie przestraszać


@martwy_kotek: nie znajdziesz bo to nieprawda. Kłamiesz jawnie kłamiesz, szukasz poklasku. Powtarzam mylisz się blockchain to puste słowo bez wartości. Nie zgadzasz się to czekaj i obserwuj albo daj mi przykład blockchaina, który będzie lepszy niż bitcoin. Takich ekspertów technicznych było wielu zachwycali blockchainami, tokenami, altcoinami i gdzie oni teraz są? Pytam się gdzie? Zniknęli nie
  • Odpowiedz
@pawlo74: misiu, wystarczy popatrzeć jakie przerażenie wywołało to ze wszystkie twoje wpisy są ogólnie dostępne ze kolesia który je zanalizował został przez ciebie uznany przez wroga

@pawlo74: cyberpunk tez tak pisał ze nie znajde wpisów w których manipuluje i wrzuca rzeczy o których nie ma pojecia ale zapomniał pousuwać wpisów w których robił k---e z matematyki.

Jesteś politykiem i to slabym
  • Odpowiedz
@pawlo74: XD zwłaszcza ze merytorycznie wielokrotnie mówiłem ci o błędach rzeczowych które popełniasz.

Nie oczekuje zbyt wiele od ciebie. Pamietam ze kiedy spytałem dlaczego uważasz ze Blockchain to TYLKO wolna baza danych to powiedziałeś ze andreas tak uważa wiec to musi być prawda xddd

Rzeczowość na poziomie sekty Xd ślepa wiara w nieomylność autorytetu
  • Odpowiedz
XD zwłaszcza ze merytorycznie wielokrotnie mówiłem ci o błędach rzeczowych które popełniasz.


@martwy_kotek: nie popełniam żadnych błędów, ty nie przyjmujesz do siebie, że się mylisz bo mówi to do ciebie osoba nie techniczna. Nic nie ogarniasz. To tacy jak ja finansują jedne a olewają inne projekty, to nie tacy jak ty którym tylko się wydaje, że wiedzą lepiej. Tacy jak ja śledzą lepszych od ciebie i wiedzą co ma wartość.
  • Odpowiedz
A na koniec podaj jeszcze ten twój projekt blockchainowy, który zmiecie bitcoina.


@pawlo74: XDDDD Co ty p--------z? To tak jakbyś napisał

A na koniec podaj instrument finansowy który zmiecie finanse
  • Odpowiedz
@pawlo74: na tym skończę dyskusje bo nienawidzę polityki wole się trzymać rzeczywistości niż jej zaklinania. A ty próbujesz tym@swoim „taniej nie będzie,kupujcie” zaklinać rzeczywistość
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: podaj blockchain. Nie podasz? Nie ma takiego.
Największymi politykami są tacy jak ty którycj argumentem jest nie znasz się na kodowaniu czyli nic nie wiesz.
Doświadczenie i zaufanie jest wiele aspektów, które wchodzą tu w grę.
Taki jak ty śliski ktoś bez kręgosłupa moralnego przegrywa w przedbiegach. Kłamiecie, wciskacie ciemnotę ulicy dla kasy, żygam tym już. Zawsze to samo.
Obietnice, obietnice, obietnice. A nawet nie jesteś w stanie podać
  • Odpowiedz