Wpis z mikrobloga

Logika @pawlo74

Mów, że jesteś ogarnięty technicznie, że nie jesteś politykiem.
Publikuj swoje wpisy na portalu który jest publicznie dostępny
Miej pretensje, że te rzeczy są publicznie dostępne XDDDD
Uważaj za szpiega kogoś, kto przetwarza publicznie dostępne dane na twój temat
XDDDDDDD

https://www.wykop.pl/wpis/35826521/nudzilo-mi-sie-dzis-wiec-stwierdzilem-ze-zrobie-an/

Tak wypada pod względem technicznym śmietanka tagów:
#kryptowaluty #bitcoin #btc

hahahahahaha

Polecam jeszcze te foliarskie komentarze pawlo xD

walcze z nimi

nie tak łatwo ze mną


XDDD Zaskoczony istnieniem BigData król tagu Bitcoin walczy z przetwarzaniem danych XDDDD

nic dziwnego ze potem mówi że blockchain to tylko wolna baza danych jak na przetwarzaniu danych zna sie jak świnia na gwiazdach
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@martwy_kotek: nie omijam pytania nie chodzi o zagadnienia techniczme, chodzi o to głupie hasło "blockchain", które sprzedaje się ulicy. To nie ma nic do rzeczy. Co mnie obchodzi, która baza danych jest lepsza? Tu chodzi o bitcoina a nie o bazy danych. Blockchain to jest tylko element bitcoina.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: nie zrozumiałeś od samego początku. Mnie nie interesuje co ma przewagę. Co to za pytanie? Ja nie kupuję blochchaina ani żadnej innej bazy danych. Co chcesz zabłysnąć wiedzą? Mnie to nie interesuje.
  • Odpowiedz
@: jasne kolejny kozak znika. Po co usuwasz jak za chwilę wrócisz pod innym kontem? Kompromituje się i usuwa konto, wraca i myśli, że będzie lepiej pod innym. Nie będzie. Konto zmienisz a głowy nie. Zawsze będziesz tym samym czlowiekiem. Usunięcie konta to tchórzostwo najwyższej rangi.
  • Odpowiedz
Po co usuwasz jak za chwilę wrócisz pod innym kontem?


@pawlo74: Nie zamierzam tu wracać. Konto mam 3 lata, wracałem cyklicznie do tego tagu. Co 3 miesiące. I za każdym razem frustracja twoja i cyberpunka (co widać przez to, że 'k---a' jest w jego top 10 najczęściej używanych słów) Jest coraz większa. W lutym jak wszedłem w shorta na BTC to było śmieszne.

W październiku nie jest. W październiku to jest smutne. Bo wszystkie te legendy o tym ile masz BTC może są prawdziwe, ale co z tego, skoro jesteś wiecznie osaczony? wiecznie
  • Odpowiedz
Nie będzie. Konto zmienisz a głowy nie. Zawsze będziesz tym samym czlowiekiem. Usunięcie konta to tchórzostwo najwyższej rangi.


@pawlo74: a to wyślij do swojego kolegi @escabor, który nie potrafi się wypowiedzieć bez k-------a i obrażania ludzi :)
  • Odpowiedz
@martwy_kotek na temat moralności i dosw życiowego prawi kazania typ, który najgłośniej ryczał "hołd k---a gnoje" gdy sam już wszystko sprzedał xd
Obłudnik i krętacz, dobrze że zaledwie wokalny, ale merytorycznie mierny (co sam przyznał tu wyżej).
Gdy on jest agresorem to dobrze, gdy jego szturchają to wylewa żale na bezpodstawne ataki
Anarchista z bozej łaski, Blockchain go nie interesuje tylko Bitcoin. Spekulant i pompiarz ze słomą za uszami a nie
  • Odpowiedz