Wpis z mikrobloga

Logika @pawlo74

Mów, że jesteś ogarnięty technicznie, że nie jesteś politykiem.
Publikuj swoje wpisy na portalu który jest publicznie dostępny
Miej pretensje, że te rzeczy są publicznie dostępne XDDDD
Uważaj za szpiega kogoś, kto przetwarza publicznie dostępne dane na twój temat
XDDDDDDD

https://www.wykop.pl/wpis/35826521/nudzilo-mi-sie-dzis-wiec-stwierdzilem-ze-zrobie-an/

Tak wypada pod względem technicznym śmietanka tagów:
#kryptowaluty #bitcoin #btc

hahahahahaha

Polecam jeszcze te foliarskie komentarze pawlo xD

walcze z nimi

nie tak łatwo ze mną


XDDD Zaskoczony istnieniem BigData król tagu Bitcoin walczy z przetwarzaniem danych XDDDD

nic dziwnego ze potem mówi że blockchain to tylko wolna baza danych jak na przetwarzaniu danych zna sie jak świnia na gwiazdach
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dla_zabawy: dziękuję pochlebia mi to ale ja się o to nie prosiłem, możesz zająć moje miejsce. Nie chcę plusów ani uwielbienia, jestem prostym człowiekiem i nie mam pojęcia dlaczego inni mnie tak odbierają.
  • Odpowiedz
dziwne, że tego nie rozumieją, bo problem jest dość prosty. Jak księżna Walii wyjdzie z domu, to myślą że jest już w przestrzeni publicznej i na tej podstawie wnioskują, że mogą jej zaglądać pod spódnicę, nawet z odległości kilometra i na dużym przybliżeniu. Tzw. BIG DATA... xD


@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: księżna waliii nie wychodzi z gołą dupą, bo nie chce zęby ja ktoś tak zobaczył.

Analogicznie, rzeczy które pawlo pisze w pm
  • Odpowiedz
@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: @martwy_kotek

Treści zamieszczane w Serwisie Wykop.pl są dostępne dla wszystkich korzystających z Internetu, chyba że z opisu danej funkcjonalności wprost wynika inaczej, jednakże z pełnej funkcjonalności Serwisu Wykop.pl mogą korzystać tylko zalogowani Użytkownicy.

Użytkownik poprzez umieszczenie danych, wizerunku, komentarzy lub innych treści w Serwisie Wykop.pl wyraża zgodę na wykorzystywanie ich przez Spółkę na potrzeby prowadzenia Serwisu Wykop.pl oraz przez innych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: nie cytuj mi regulaminu. Nie mam nic do Ciebie, bo myślisz i wyciągasz wnioski. Dyskusja jest o aspektach pozaregulaminowych i pozatechnicznych i nie przeciwko Tobie, tylko takim kotkom, nieporadkom, co nie kumają wiele.


@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: przeciwko mnie booooo? XD Bo napisałem, że pawlo powinien się zastanowić co publikuje, jeśli nie zdawał sobie sprawy, że każdy ma do jego publikacji dostęp? XD
  • Odpowiedz
Dyskusja jest o aspektach pozaregulaminowych i pozatechnicznych i nie przeciwko Tobie, tylko takim kotkom, nieporadkom, co nie kumają wiele.


@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: poza tym możesz dyskutować XD. Choć generalnie jest tak, że jeżeli dyskusja jest nie na jakiś temat a przeciw komuś to rzadko kiedy jest wartościowa.
  • Odpowiedz