Wpis z mikrobloga

Nawiązując do poprzedniego wpisu, gdzie kilkanaście osób chciało, żeby taką serię zacząć postanowiłem napisać próbnego posta o celebrytach korzystających z wszelkiego rodzaju włosowej medycyny estetycznej.
Pierwszy na ruszt idzie Tomasz Karolak. Czy Tomek zrobił sobie przeszczep włosów? Według mnie NIE.
Dlaczego tak uważam? Niżej wrzucam jego zdjęcie z premiery listów do M3, czyli jakiś rok temu. Zajebista linia włosów, brak przerzedzeń, gęsty fryz.
Zastanawiać się zacząłem w momencie, kiedy TVN zaczął emitować Ameryka Express. Tam Karolak wystąpił w krótkiej fryzurze z baaaaradzo widocznym przerzedzeniem przodu.
Co więc Karolak ze swoimi włosami wyczynia? Prawdopodobnie zgrabny system włosów, taki jak np. tutaj:
System włosów - przykładowy

Na czas produkcji Ameryka Express musiał z niego zrezygnować raczej ze względów czysto higienicznych - o system trzeba mega dba. Zobaczcie, że po wpisaniu Tomasz Karolak Ameryka Express jest praktycznie brak jego zdjęć bez nakrycia głowy - nie bez przyczyny :) Wrzuciłem jeden screen z programu, gdzie widać przerzedzenia.
#kubasprzeszczepia #zakola i nowy tag: #celebryckieprzeszczepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kubas_782 - Nawiązując do poprzedniego wpisu, gdzie kilkanaście osób chciało, żeby ta...

źródło: comment_RXLPrZwwMxCZmwPudENfVZZREmGZJdWg.jpg

Pobierz
  • 10
@kubas_782: nie zgodzę się z tobą. Na tym zdjęciu które dałeś ze niby ma takie spoko włosy po prostu stylistka dobrze go uczesała i zgarnęła mu te włosy z tylu. I od razu mamy efekt gestszych włosów, ale przyglądając się to grzywkę ma nadal lichą