Wpis z mikrobloga

Narzekam, że nie mam z kim rozmawiać, ale w zasadzie jestem nudny. Zero imprez, historyjki o kimś tam nie opowiem, bo 0 znajomych ani nie powiem co robiłem wcxoraj, bo wiadomo, że internet i granie w grę. Tylko jak mam zmienić swoje nudne życie skoro nie mam znajomych?
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf

Nadmiaru czasu wolnego za duzo nie mam bo #matura z czego konkretnie chce podskillowac sie z dwoch jezykow (poki co lenistwo wygrywa)

Jeśli jest na sali jakiś #rozowypasek (nie za stary, sory za wymagania ale minimalne podloze do tematow musi byc) i mu się nudzi to chętnie pouczę się social skilli. Niebieski tez może być, ale z dziewczyna przez internet to ja ponad rok nie pisałem także inny kaliber.
#szkola
  • 4
@zwyczajne-wykopowe-konto Spójrz obiektywnym okiem o czym rozmawiają normiki. W Twoim wieku to pewnie alko i jak to się sponiwierali alkoholem na ostatniej imprezie.

Ale pomijając to z norników prawie nikt nie ma jakiegoś hobby czy ciekawego zajęcia. Normiki potrafią dyskutować o takich rzeczach na które Ty byś nie zwrócił uwagę.

Przykład: mój wujek nie zauważył sznurka na pranie i przerwał go ciagnikiem i później wszystkim zaciekle opowiadał co mu się wydarzyło "rozumiesz,
@zwyczajne-wykopowe-konto: Przekażę Ci informacje która odmieni twoje życie, w większosci przypadków, a już w szczególności jeśli rozmawiasz z różówymi nie liczy się przekazywanie informacji, a przekazywanie emocji. Nie liczy się co mówisz, tylko tak to mówisz, operowanie tonem głosu, gestykulacja, poza itp. Tego jest za dużo żebyś mógł świadomie kontrolować przekaz który dajesz swoim ciałem, więc nie ma innej rady jak ćwiczenie, świadomie to możesz jedynie zwracać uwagę na małą część