Wpis z mikrobloga

Jak już powiedziałem ##!$%@?
27 piździernika robię sobie wypad. Pierwszy. Dziewiczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze bez noclegu, ale z porządnym marszem, z ogarnięciem się w kwestii używania mapy, orientacji w terenie. Z jakimiś suchymi racjami żywnościowymi i polowym gotowaniem. Skoro jestem rzeźbiarzem to pomyślałem, że spróbuję sobie sam wystrugać przynajmniej widelec.
Gdzie się wybieram?
Właśnie czytam o lasach w okolicach Lublina. Jeśli ktoś zna te okolice i chciałby mi zasugerować, gdzie się udać to chętnie się wybiorę.
Z kim idę? Sam, albowiem jedyny chętny znajomy ma wtedy WOTy ( ͡° ͜ʖ ͡°), a ja nie chcę przesuwać terminu, bo wiem jak to jest z przekładaniem terminów. Później #!$%@?, a nie wyjście do lasu będzie.
Jak ktoś chce śledzić mój pierwszy (albo jedyny) wypad do lasu, to niech śledzi ten tag. Może będzie zabawnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
A nuż odkryję nowe hobby. Albo będzie ktoś miał zajebisty materiał do artykułu na główną o głupim Mirku XD
#oswiadczenie #gownowpis #scorpjoncontent #survival
  • 11
@BardzoWaznyUzytkownik: Jak ktoś chce zacząć biegać, to każesz mu #!$%@?ąć na start maraton? ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozsądku zielonko. Chcę poznać swoją aktualną wydolność, umiejętności, braki w wiedzy i wcześniej wspomnianych umiejętnościach. Dlatego wolę małymi kroczkami, za poradami survivalowców. Szczególnie, że idę sam. W razie czego będę musiał sam sobie radzić.
Poza tym ogranicza mnie czas, bo studiuję. Póki trwa semestr to najdłużej weekendowy wypad, a i
@zloczisiewszedzie: co najmniej 100 m od lasu, aczkolwiek podobno zawsze biorą poprawkę na faktyczne zagrożenie wystąpieniem pożaru, które przy dużej wilgotności jest oczywiście niższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aczkolwiek pierwszy wypad może mi się udać bez ognia, bo nie muszę się ogrzewać na noc, a w kwestii żarcia to kumpel z WOT mi odstąpił 2 racje żywnościowe, a w takowej jest chemiczny podgrzewacz, więc nawet coś ciepłego