Wpis z mikrobloga

Zaraz ogarniemy MMO bez internetu.

Serio, jakby świat i fabuła mi się nie podobały, to ilość koniecznego grindu jest porażająca xD

Nawet tłuczenie niskoleveleowych mobów trwa zbyt długo w stosunku do otrzymywanego expa, a o levelach tożsamych lub wyższych to szkoda gadać xD

To nic innego jak sztuczne wydłużanie rozgrywki.

#xc2 #nintendoswitch
Maciek5000 - Zaraz ogarniemy MMO bez internetu.

Serio, jakby świat i fabuła mi się...

źródło: comment_bgbla8Xkj1Jm6Dsj2G0dMvfcK5qu7gfR.jpg

Pobierz
  • 18
nawet z tym nie handluj xD


@Maciek5000: będę, bo się z tym nie zgadzam ;)

duża ilość grindu to było w jakimś mmorpg, w które grałem z 10 lat temu, gdzie przejscie z 98 levelu na 99 trwało bite 3 miesiące grania codziennie po 8h :P

w XC2 gram normalnie jak w kazda inna gre single player, zwiedzam wszytko co sie da, robie wszystkie zadania poboczne (w tym te z dlc),
XC to grind i grind, nawet z tym nie handluj


@Maciek5000: Koń by się uśmiał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zatrzymywałem poziomy na później żeby nie było zbyt łatwo, grind masz tylko jeśli chcesz rozwinąć większą liczbę (albo nawet wszystkie) Oręży, bo te fabularne i tak będą robić swoje zadania po drodze.
@Maciek5000: Ja mam tak samo jak kilku poprzedników (pozdrawiam @Agnaktor, @epi) . Jestem na chapterze 7 i też jako takie grindowanie to tylko aby nabić affinity w blade'ach. A i w tawernie mam jeszcze z 5-6 poziomów do wbicia, ale nie lubię iść na łatwiznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeszedłem ta grę 2 razy, właśnie przechodzę po raz 3, bo dodatek i nigdy nie grindowalem, grę można przejść walcząc tylko z tym co Cię samo atakuje po drodze przy questowaniu, czyli „przebiegając” grę niemal :| (tak próbowałem)
@Sonia_Zwierzynska: walka jest głównie automatyczna oparta na statystykach, ale poza tym możesz używać skilli, masz różne klasy postaci, a każda z nich może używać do trzech "Ostrzy" - to są dodatkowe postaci (unikalne, bądź nie), które mają własne umiejętności pasywne, które możesz rozwijać jak i różne typy klasy i broni