Wpis z mikrobloga

#film #iiwojnaswiatowa #heheszki

Najlepsza scena z "Bękartów Wojny"
Wprowadzenie: Agentka z trzema amerykańskimi żołnierzami przyszła na premierę filmu. Amerykanie mają przeprowadzić zamach, bo na premierze ma być Hitler. Jako, że żaden z nich nie zna niemieckiego, więc udają Włochów licząc na to, że żaden Niemiec nie będzie z nimi rozmawiał. Niestety trafiają na SS-mana, który zna włoski....
zmeczony11 - #film #iiwojnaswiatowa #heheszki 

Najlepsza scena z "Bękartów Wojny"
...
  • 57
  • Odpowiedz
  • 11
@Alf131 najlepsze to: domek na początku, przesłuchanie niemieckiego oficera, spotkanie Landy z Shoshana w restauracji, scena w barze, scena z przygotowaniem Shoshany do zemsty scena w teatrze z arivederci, scena że spaleniem nazistów i rozstrzelaniem głowy Hitlera, scena z ugodą Landy. Czyli prawie cały film :)
  • Odpowiedz
@zmeczony11 a mi się nie podobały szczegóły. Oni nawet nie mieli przygotowanej żadnej przykrywki, legendy. Vide scena strzelaniny w kawiarni w piwnicy. Nieprofesjonalna robota. Bardzo drażnią mnie takie szczegóły. W rzeczywistości tak by to nie wyglądało
  • Odpowiedz
@volodia przecież to nie film dokumentalny. W rzeczywistości naziści nigdy by nie zrobili premiery jakiegoś filmu w takim ryzykownym miejscu jak małe kino, niewiadomo kogo, gdzieś we Francji i nigdy nie sprawili by żeby całe dowództwo można było załatwić jednym zamachem.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: to jednak łatwiej mi zaakceptować, niż to że ktoś robi akcje dywersyjną, wysyła ludzi na terytorium wroga, a oni nie mają przygotowanej żadnej legendy, a jak ktoś ich pyta kim są to muszą coś na poczekaniu wymyślić.
  • Odpowiedz