Wpis z mikrobloga

Cześć,
jest jeszcze jakaś opcja zapisać się na studia na kierunkach informatycznych (ŁÓDŹ)? Nie wyrobiłem się w terminach podanych przez uczelnie.
Celuję w studia zaoczne, ale jeśli było by coś z dziennych, to też proszę o odpowiedź. Biorę pod uwagę i uniwerek i polibudę.
To co mnie konkretnie interesuje odkładam na drugi plan, chcę zobaczyć czy w ogóle jest jakaś opcja żeby nie stracić najbliższego roku. Nawet jeśli zajęcia nie pokrywałyby się za mocno z moimi zainteresowaniami, to przynajmniej zobaczyłbym w jaki sposób są prowadzone, jakie są przedmioty i czy warto zostać czy w przyszłym roku szukać czegoś innego.

#lodz #studia #politechnikalodzka #informatyka
  • 12
  • Odpowiedz
@DunkLord podzwonię i przejadę się, ale chciałem sobie to trochę przyspieszyć.
Wg strony na WMiI dzisiaj dziekanat nieczynny, WFiIS i FTiMS - był czynny do 13.00?

Jest ktoś w stanie przybliżyć mi jak wyglądają studia na WMiI, WFiIS, FTiMS?

Pierwsze semestry na WMiI, czy to informatyka ogólna czy sieci komputerowe i przetwarzanie danych są podobne, jest ktoś w stanie polecić ta drugą specjalizację?
Czy może lepiej WFiIS?

Chciałbym zdobyć dobry background, interesuje
  • Odpowiedz
@Shumitu dzięki.

Na WEEIiA wydaje się że start jest bardziej w praktyczną stronę niż na FTiMS?

@nathaliekill a jak z matematyką i fizyką? W jakimś ciekawym, przydatnym później zakresie, czy tak same dla siebie?

Jak wypada w porównaniu do WEEIiA -> WFIiS?
Po co tam taki przedmiot jak "Kultura języka polskiego" ?

@2e9d146875797f1bed81f84d: Raczej nie kojarzy mi się zbyt dobrze ta szkoła i mam przeczucie że za wiele stamtąd bym nie
  • Odpowiedz
@imblue: matematyka na inf. na ftimsie jest spoko, materiał jest na pewno łatwiejszy niż na chemicznym. Fizyka jest trochę przykra jak się nie było na rozszerzoniu w LO, szczególnie na 1 semestrze.
  • Odpowiedz
@imblue za stary na studia jestem :P ale byłem tam i powiem tak: jak chcesz się czegoś nauczyć to się nauczysz. Udzą tam np. Dziomdziory czy inne Gadomskie. Super ludzie. A jak chcesz tylko papier to tylko płać na czas :P Ale uczą tam na serio ogarnięci ludzie. Jak Ty ich nie będziesz miał w dupie to oni też Cię poprowadzą. Poza wspomnianymi braćmi Dziomdziora, któży wprowadzili mnie w 3d (niezła zajawka)
  • Odpowiedz