Wpis z mikrobloga

Czesc Wam wszystkim. Pewnie tak jak wielu z Was, chodzą mi po głowie różne pomysły "biznesowe" - w moim przypadku związane z BHP. Jest po takim właśnie kierunku, ale jak pokazuje rzeczywistość- nie jest łatwo znaleźć pracę w swoim zawodzie :) stąd moje pytanie.... jak myślicie?? Co ludziom może być potrzebne lub inaczej, za co byli by w stanie zapłacić pieniądze? A co Wam kojarzy się z BHP ?? Pozdrowienia przy poniedziałku ( ͡º ͜ʖ͡º) #biznes #firma #dzialalnoscgospodarcza #pytanie #pieniadze #prawo #bhp #bezpieczenstwo
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@taki_tomek: BHP poza dużymi zakładami pracy to strata czasu i pieniędzy. Mówienie ludziom o sprawach trywialnych. Usługi w internecie są już tak tanie, że nie wiem jak mógłbyś zrobić coś konkurencyjnego.
  • Odpowiedz
  • 0
Z perspektywy czasu mam podobne myślenie. Kiedyś zafascynowany byłem kursami online, a obecnie jakimiś ciekawymi produktami związanymi z BHP lub po prostu sprzedażą w Internecie
  • Odpowiedz
@taki_tomek: powiem tak - kiedyś to może było ok dziś pracodawca sam może udzielać szkoleń bhp - tak jak mowil
@a__m: - tylko duże firmy. Oni zazwyczaj maja już swoich szkoleniowców wiec musiałbyś pewnie zainwestować tonę pieniędzy w marketing - swoje działania plus outsorcing z tego co mi się zdarzyło to często firmy bhp reklamują się przez callcenter jak zakładałem działalność ze dwa lata temu to miałem co drugi dzień
  • Odpowiedz
@taki_tomek: Nie wiem na ile sztywne są przepisy itd. bo to nie moja działka, ale np. ostatnio widziałem koncepcje projektów np. szafek na gaśnice, apteczke itd. które były praktyczne, ładne i nie zaburzały wyglądu pomieszczenia. Jak masz zmysł designerski albo znasz kogoś takiego to w sumie trochę pod BHP podchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A co Wam kojarzy się z BHP ??


@taki_tomek: Z koniecznością zapłacenia 50 zł jakiemuś cześkowi za niby szkolenie jak mam nowego pracownika. Ogólnie nuda i wrzód na dupie (co nie znaczy, że w pracy nie przestrzegamy zasad)
  • Odpowiedz
  • 0
@taki_tomek rotacja i wymog zatrudnienia zewnetrzrgo BHPowca to wkurzająca sprawa. Jeżeli daloby rade rozwiazac to online to super sprawa!
Szczegolnie w firmach gdzei jest duza rotacja pracowników.
  • Odpowiedz
@Issac: szkoleń wstępnych / ogólnych nie można robić online więc problemu związanego z rotacją nie rozwiążesz w ten sposób. @taki_tomek jak chcesz robić szkolenia wstępne online to pracy nie znajdziesz bo ich nie można tak robić. Co innego okresowe.

@podwawelska nie podpowiadaj mu nic bo przyjdzie kolejny co stawki zaniży w naszej branży
  • Odpowiedz
  • 0
@jarezz już nie bądź taki zamknięty, ogólnie pytam o #bhp i #pomyslnabiznes ponieważ najpierw chciałbym zacząć pracować w dużej firmie, a do własnej działalności daleka droga. Poza tym mam już główny etat w firmie trochę zbliżonej do bhp - #psp :)
  • Odpowiedz
  • 0
@taki_tomek nie wiem w jakim miejscu pracujesz ale np. w 3miescie chłopaki z PSP pracowali też po stoczniach. Co do zamknięcia mojej osoby to mam powody narzekać na nowych. Zupełnie obiektywnie. Stawki mocno poszły w dół, zwłaszcza dla nowych przez ostatnie 5 lat odkad jestem w zawodzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@taki_tomek tak na poważnie to mój przykład. Pierwsza praca w bhp, dwa miesiące po studium., to 3,5k plus mieszkanie i obiad w pracy. Teraz tyle ciężko dostać.
  • Odpowiedz
  • 0
Ciężko ciężko:) ale gratuluję i życzę dlaczego powodzenia a w razie czego zapamiętam kontakt, gdybym miał jakieś pytanie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz