Wpis z mikrobloga

#badoo
Znow czuje #!$%@? smutek i plakalem. Jednego dnia spotykasz sie z pewna laska w jej domu, jest milo i ten teges, calujesz sie, lezysz z nia, seksu nie bylo ale powiedziala ze mi z toba dobrze, mowi ze mnie bardzo lubi a jedna noc potrafi zmienic czlowieka i mowi ze nic nie czuje i ze to nie to, no #!$%@?, mam zly w oczach i nie moge sie pozbierac
  • 14
@Erken: Z czasem po takich akcjach i litrach wylanych łez sama wytworzy sie w Tobie blokada i zaczniesz traktować panny przedmiotowo. Podswiadomie bedziesz blokował jakieś wyzsze uczucia nawet w takich sytuacjach jak wyzej wymieniona żeby po raz n-ty nie cierpieć. Bedziesz podchodził do tego na chłodno. Zobaczysz. Na pocieszenie dodam tylko, że kiedyś któraś poruszy Twoje serce i popłyniesz niesiony wiatrem miłości. Uznasz że dla niej warto , że ona jedyna
@Scot cos pomogles, dzieki mirku, juz powoli zaczynam tak traktowac ale nie chce, bo jestem w #!$%@? wrazliwy emocjonalnie i nic nie poradze na to
@Erken:
Widzisz Mirku, poczułeś się jak szmata? Wrażliwość schowaj sobie w buty. Nie tędy droga. Jak chcesz kipieć wrażliwością, zostań wolontariuszem w hospicjum.

Druga sprawa:
Traktowanie kobiet jako źródła wszelkich nieszczęść jakie spotykają mężczyzn, to skrajny debilizm. Dlaczego kobieta potraktowała cię #!$%@?? Bo jej na to pozwoliłeś. Proste.

Tutaj sam nawaliłeś, zatem nie becz jak różowa, przyjmij błąd na klatę, więcej go nie powtarzaj i jeśli jakaś zaprasza cię, żebyś wyłomotał