Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z was mireczki usługę w cyfrowym polsacie "Multiroom hd"?

Zaczytałem się i wnioskuję że nie potrzeba kolejnego zeza przy antenie. Wystarcza niby specjalny router który łączy się poprzez sieć ethernet/wifi z obecnym dekoderem i rozsyła sygnał na pozostałe urządzenia. Jak to jest?

#kiciochpyta #cyfrowypolsat #telewizja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciek931: Miałem multiroom i potrzebny był konwerter z dwoma wyjściami(twin) i dwa kable do poszczególnych dekoderów(zez jest potrzebny jak chcesz odbierać programy z innego satelity np.Astra) Dodatkowo co jakiś czas musiałem kartę z dekodera głównego przełożyć do dodatkowego aby go odblokować i potwierdzić że są w jednym mieszkaniu.
  • Odpowiedz
@maciek931: ale rzeczywiście widzę że wprowadzili nowe dekodery które po połączeniu z domowym wifi nie wymagają żonglowania kartami jednak nic nie pisze aby wystarczyło podłączyć tylko jeden odbiornik do satelity
  • Odpowiedz
@maciek931: Aby korzystać z dodatkowego dekodera Evobox Lite, również należy go podłączyć do anteny satelitarnej. Łączność pomiędzy urządzeniami poprzez Wi-Fi zapewnia to, że nie będziesz musiał przekładać kart dekodujących. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi nowościami i chciałbyś zmienić warunki swojej dotychczasowej umowy, napisz do mnie wiadomość prywatną.
  • Odpowiedz