Wpis z mikrobloga

Największym problemem mężczyzn w Polsce dzisiaj jest to, że kierują się romantycznością w związku zamiast racjonalnym myśleniem i egocentryzmem.
Myślą, że jak poświęcą się w związku to z tego ich starania wyrośnie owoc w postaci miłości u drugiej osoby, gdy w rzeczywistości to oni się starają tylko po to by zostać wykorzystanym i nie mieć z tego absolutnie nic. Wiem bo miałem okazję pogadać tak z 9 różnymi ludźmi, którzy się "zawiedli" na tym.
Nie warto się starać, romantyzm nie istnieje i istniał nigdy nie będzie. Tylko się nasłuchaliśmy, naczytaliśmy i naoglądaliśmy bzdur o "prawdziwej miłości" z tv, ze szkoły, z gazet z internetu, która to miłość defacto nie istnieje i nigdy nie będzie istnieć przynajmniej dla zdecydowanej większości z nas.
Im wcześniej sobie to mężczyźni uświadomią tym lepiej, to może spadnie liczba samobójstw wśród facetów w 20-40 lat, bo to co się dzieje teraz to całkowita patologia.
Powinniście wyluzować z tymi związkami, bierzecie je nazbyt poważnie i zbyt dużo uczuć inwestujecie w to coś, na zachód od Polski faceci mają luźniejsze podejście do kobiet, nie traktują ich jak niewiadomo co.
#milosc #lgbt #niebieskiepaski #mgtow
Pobierz
źródło: comment_enangZn4IL0GVkbU54uCTeOJoSh5agY2.jpg
  • 55
@Nedkely główny powód takiej dużej dysproporcji to sposoby radzenia sobie - kobiety wyrażają negatywne emocje przez co łatwiej jest im sobie z nimi radzić. Mężczyźni z drugiej strony nie utrzymują takich bliskich więzi(nie mają koleżanek do wyżalenia się tylko kolegów do obejrzenia meczyku)no i przede wszystkim są bardzo stygmatyzowani za okazywanie słabości(również przez innych mężczyzn - wyzywanie od cipeuszy itd) więc zgłoszenie się po pomoc do psychologa czy psychiatry to wstyd. Warto
@RoastieRoast: To całe pokolenie instagrama, to nie jest nawet 1/5 dziewczyn do wzięcia. Laski mogą sobie marzyć o rycerzach, modelach itd. a prawda jest taka, że większość z nich nie będzie miała takich facetów, bo jest ich za mało. Zadbany, przystojny, wysoki facet to egzotyka. Zamiast usprawiedliwiać swoje piwniczenie instagramami, rycerzami, zachciankami karyn przeświadczonych o tym, że należy im się tylko ekstra facet, to weźcie się za siebie.
Nie mam tutaj
@KolejnyWykopowyJanusz a to ja użyłem jakiegoś argumentu? W dodatku pozamerytorycznego?

Jeśli stawiasz odważne tezy, to Twoim obowiązkiem jest przedstawić dowody, lub chociaż swoje dokonania w danym zakresie które nadawałyby Twoim wypocinom wagi. Co to za porządki przyjmować czyjeś wysrywy bez krzty krytyki?