Wpis z mikrobloga

Teledysk z wielką grupą czarnoskórych i paroma psami +18 no trzymajcie mnie bo zaraz mi się słabo zrobi XDDD. Zawołałbym osobiście tego 'osobinika', ale po co? I tak pewnie strzeli jakąś swoją gadkę o regulaminie. No regulamin spoko rzecz, szkoda tylko, że niektóre osoby dostają fioła od władzy i interpretują go po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) TERAZ POWAŻNIE WEZWIJCIE DOKTORA BO KOMPUTER WYLECIAŁ PRZEZ OKNO () A w komentarzach macie teledysk, tylko uwaga... bo wiecei on jest taki dla dorosłych... +18 TAM SĄ DANTEJSKIE SCENY ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten uczuć kiedy przeciętny wykopek dostaje trochę władzy i przypierdziela się do ciebie za byle dziadostwo #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co mi szkodzi @a__s @Moderacja wy wiecie kogo zatrudniacie i co ten typ odwala? Proszę sprzedajcie mi jakiś tani kit, dawno żadnego nie słyszałem ¯\_(ツ)_/¯
#moderacjacontent #wanzej #moderacja #gownowpis #killmeplease #dlaczegoja #mtm
Pobierz Wanzey - Teledysk z wielką grupą czarnoskórych i paroma psami +18 no trzymajcie mnie ...
źródło: comment_xvyRsv6Dmzi3TrTBqS1FmXrEB4u8LpPm.jpg
  • 5
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@harnas_sv: Tak to jest jak pewien użytkownik cię nie lubi, a że ma jeszcze władze to efekty widać. Zaraz pewnie ktoś powie, że przecież oni działają w oparciu o zgłoszenia użytkowników. No spoko, ale jednak trzeba użyć mózgu i nie być takim nadgorliwcem. Chociaż mordo ja myślę, że oni nawet nie sprawdzają tego tylko walą warny na oślep ( ͡° ͜ʖ ͡°)