Wpis z mikrobloga

Mam od dawna Mi5 i ciężko mi wybrac na dłużej inny telefon, zależy mi na czytniku z przodu + NFC i Aparat oraz wymiary ok 150mm.
Myślałem o #honor 10.
Czego będzie brakowało po przesiadce z MIUI a co jest na plus poza wydajnością?
Z jakiego kąta łapie rozpoznawanie twarzy? Ekran jest bardzo zaoblony na krawędziach? Trudno dobrać szkło ochronne?

#telefony #xiaomi #huawei #android #technologia
źródło: comment_GkLocxPFEjC5hgIQjqh4wlA8u9srFTTl.jpg
  • 6
@widmo82: jest funkcja porównywania telefonów. Z rzeczy praktycznych: OLED lepiej widać w pełnym słońcu, JACK lepiej słychać niż przez przejściówkę usb-c. Takie info wyczytałem u wykopków.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tjmps: bardziej interesuje mnie to czego w tej tabelce nie ma.
Np. doszukalem sie, że rozpoznawanie twarzy działa w nocy... poprzez podswietlenie wlasciciela telefonu w przeciwieństwie do innych telefonów gdzie odbywa sie to za pomoca podczerwieni.
@widmo82: Aparat na pewno lepszy. Jakość wykonania też. Bateria też lepsza. Co do szkła ja mam mi6 i to musi od szkła dużo zależeć bo kupiłem nillkina i gówno odchodziło sporo na bokach mimo że szkło było mniejsze od ekranu a na forum wyczytałem, że szkło Wozinsky leży lux i kurna normalnie praktycznie się w ogóle nie odkleja a jest niewiele mniejsze niż ekran. Koszt szkła 2zł na hurtelu ( ͡