Wpis z mikrobloga

@lopie: Oczywiście, że guildwars 2.
Super wydarzenia na mapie, misje wspólne, epickie walki, fajne pvp, zajebisty system mountów, aktywności super , system progresu mega dobry, zajebisty model płatności, taki że grając w gre w rozsądnym czasie jesteś wstanie nazbierać golda by kupić przedmioty w itemshopie.
BDO nawet nie ma porównania do tej gry, wow zresztą tak samo.
Może BDO ma lepszy system walki ale nic poza tym, bo pvp i
  • Odpowiedz
@Nedkely: taak, myli się też miliony innych graczy którzy od 15 lat grają jednak w wow'a a nie w inne mmorpg, kazdy inny mmorpg nie rozwinal sie na taka skale jak to zrobil warcraft dlatego pisanie ze cos jest od niego lepsze jest tylko twoja subiektywna opinia, patrzac obiektywnie zadne mmo nie stalo nawet obok wow'a czy to za czasów vanilli, tbc, wotlka, cata, mopa, wod'a (XD), legionu oraz bfa
  • Odpowiedz
@nairoht: Co z tego jak 90% zawartosci gry sie nie uzywa w end gamie, to co mi jako graczowi nowemu po dodatkach jak wotlk czy legion?
Ta gra ma #!$%@? skalowanie postaci i swiata, pvp z reszta tez.
Cala zabawa w tej grze to dungi i raidy, bo pvp w takim wydaniu to jest smiech na sali.
Wow nie ma nic do zaoferowania dzisiaj dla nowego gracza, historia i fabula
  • Odpowiedz
@Nedkely: dlatego to jest twoja opinia, patrząc na rynek wow dalej jest top1 i długo to się nie zmieni - a szczerze fajnie by było jakby miał konkurenta bo być może poszedł by w jeszcze lepszą stronę.
  • Odpowiedz
@lopie: grałem w l2 od c4 i najlepiej jak dotąd się bawię przy wowie. Fakt. Chyba z miesiąc zajęło mi przestawianie się na ten inny tryb walki, ale teraz jest już zajebiście.
  • Odpowiedz