Wpis z mikrobloga

Witam Mirków!
Mam do Was pytanie, biorę udział w takim jakby projekcie w którym są do przyznania pieniądze na rozwój osobisty, chodzi głównie o technikum zawodowe, uczę się w 4 klasie technikum informatycznego... Muszę przedstawić swój pomysł na siebie, jednak nie wiem czy mi to zaliczą. Chcę napisać o swojej pasji do grafiki komputerowej / renderingu. Czy jako informatyk, myślicie, że zaliczą mi to, że będę pisał o grafice komputerowej? W sumie nie wiem jak to jest odbierane, Informatyk przecież to sformułowanie ogólne więc chyba Programista / Serwisant / Grafik wchodzi w grę. Jak myślicie?

#informatyka #technikum #technikinformatyk #programowanie #grafika #grafikakomputerowa
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Yakooo Pamiętam kiedyś uczestniczyłem w podobnym projekcie intez opisałem o swojej pasji do grafiki, przeszło ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko i mnie była specjalizacja graficzna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yakooo: informatyk to pojęcie jak lekarz, temat rzeka, masz pod tym pojęciem programistów, grafików, testerów, serwisantów, administratorów, projektantów itd itp... Bo każdy taki dział rozbija się na kolejne jak programista konkretnych języków/urządzeń itd itp..

Czyli grafika jest jedną z wielu działek informatyki, tak jak programowanie i tyle
  • Odpowiedz
Czyli powinni mi uznać... Bo teoretycznie na informatyce nie mamy jakoś sporo o grafice, bardziej programowanie. Mam zrealizowane pare kursów graficznych, które też były robione w szkole więc mam nadzieje, że mi uznają. Dzięki za odpowiedź mordeczki! =)
  • Odpowiedz
@Yakooo: jeśli faktycznie jest to twoją pasją to jak dla mnie mnie idziesz w UX/UI i to jak najbardziej jest zaliczane do ogólnopojętej informatyki. Jak ci nie zaliczą, to miej ich w dupie i rób dalej to co lubisz
  • Odpowiedz