Wpis z mikrobloga

#lego Dawno nic nie wrzucałem, bo na aukcjach ciężko obecnie znaleźć zestaw w rozsądnym stanie za rozsądną cenę. Dzisiaj jednak zestaw 6020 z roku 1993. Serię Dragon Knights charakteryzował głównie nasz dzisiejszy bohater, ponieważ postać maga występuje aż w sześciu zestawach serii. W dzieciństwie nie posiadałem żadnego zestawu z czarodziejem, więc teraz postanowiłem to nadrobić.
asap_srasap - #lego Dawno nic nie wrzucałem, bo na aukcjach ciężko obecnie znaleźć ze...

źródło: comment_2k1GcgE8cPeL6rJ75bSfEjwGORyMtrol.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Agnaktor a to nie było LEGO Kingdoms czy jakoś tak? W sumie z LEGO zatrzymałem się na początku lat dwutysięcznych i mam nostalgie tylko do tego co było w moim dzieciństwie. Czyli LEGO Castle i LEGO Piraci. Potem jak widziałem LEGO u moich młodszych kuzynów, to te rycerskie zestawy to jakieś gówno było. Konie szkielety, gnomy, trole i orki. Do tego same zestawy bez pomysłu.
  • Odpowiedz
@asap_srasap: Miałeś bodajże reedycję Zamku kilka lat temu i "technorycerzy" Nexo Knights, które zakończyli w tym roku. Znawcy tematu twierdzą, że te klimaty słabo się sprzedają się wśród dzieciaków.
Też dopiero co wróciłem po dłuższej przerwie od ok. roku 2000, ale o wszystkim można poczytać w sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Bardzowesolyczlowiek licytacja na allegro. Niezbyt często widzę stare LEGO na licytacji, bo najczęściej ma ustaloną cenę. Miałem szczęście bo licytowałem tylko ja i jeszcze jeden koleś. Dodatkowo miałem jakieś monety z Allegro, więc chyba 40 zł wyszło. Jakieś dwa dni temu sprawdzałem i są chyba jeszcze dwa takie same zestawy na allegro, ale już na "kup teraz"
  • Odpowiedz