Wpis z mikrobloga

HOMOGEJE GWAŁCĄ DZIECI!!!! OSTROŻNIE >>>PEDOFILE<<<

Taką mamy myśl przewodnią od kilku dni na gównej.
Zaznaczam, że wpis będzie długi.
Taka to kontrofensywa pod wodzą wykopujących zielonek omiotła ten portal w odpowiedzi na znaleziska chwalące sukces "Kleru", obnażającego problemy toczące KK w Polsce i na świecie (co prawda w trochę przerysowany sposób, no ale to film - ma się sprzedać), a także coraz to liczniejsze i częsciej wykopywane artykuły i dowody na pedofilię wśród księży, a w szczególności procederu 'krycia ich' przez wyżej wspomnianą organizację.

Fun fact: wiele zielonek wykopujących te wysrywy wykopuje także znaleziska prorządowe, a zakopuje te krytykujące poczynania naszych aktualnych polityków. Wyciągnięcie wniosków pozostawię wam :).

Pomijam rozminięcie się tematyczne na tych dwóch płaszczyznach, bo w krytyce pedofilii wśród księży nie chodzi o sam fakt wykorzystywania niewinnych dzieci, które to księżom bezgranicznie ufają, ale właśnie o to krycie i zamiatanie sprawy pod dywan przez Kościół. Wskażcie mi proszę organizację LGBT, która przenosi pedofilów-homoseksualistów za granicę, by Ci mogli uniknąć wymiaru sprawiedliwości x).

W rzeczy samej, ta linia obrony, że to nie księża gwałcą tylko geje stosowana jest już od 2002 roku i zapoczątkowana przez sam Watykan.

Abuse scandal rooted in homosexuality, not pedophilia, says Catholic League president.


A Watykan zapewne zaczerpnął inspirację z roku 1970~ i wcześniej, gdzie w odpowiedzi na wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób (w wyniku demokratycznego głosowania wśród elity psychologów) przeciwnicy homoseksualistów wymyślili narrację powiązującą homoseksualistów z pedofilią.

I teraz jedziemy z tematem. Zacznijmy od tego, czym jest pedofilia, a czym nie jest, bo na tym portalu wiele osób nie potrafi tego zrozumieć.

Pedofilia to choroba, która sprawia, że dorosła osoba (z reguły mężczyźni, bardzo rzadko kobiety) czuje pociąg seksualny do dzieci przed okresem pokwitania.

Fun fact: w Islamie pedofilia jest surowo zabroniona. Z dziećmi można oczywiście brać ślub, ale nie można z nimi sypiać aż do pokwitania. Osoba uprawiająca seks z dzieckiem po okresie pokwitania określana jest mianem hebefila.

Sam fakt bycia chorym na pedofilię nie jest karalny. Na szczęście nie mamy jeszcze doczynienia z orwellowską myślozbrodnią, tak jak wielu wykopkom się marzy, i pedofila karamy dopiero wtedy, gdy urzeczywistni swoje fantazje, na mocy Kodeksu Karnego Art. 200.. Pedofilię można leczyć, należy po prostu udać się do odpowiedniego specjalisty od zdrowia psychicznego/seksualnego.

Ważną rzeczą, którą musimy teraz zrozumieć jest to, że pociąg do dziecka jest zupełnie różny od pociągu do dorosłego człowieka. Osoba chora na pedofilie często nie jest w stanie odczuwać pociągu seksualnego do dorosłych osób. Doszło nawet do tego, że wielu psychologów zaczyna uważać, iż pedofilia jest orientacją seksualną, tuż obok heteroseksualizmu i homoseksualizmu, czy słusznie, to temat na zupełnie inny wpis.

Niemniej jednak, co bystrzejsi czytelnicy zaczynają dostrzegać do czego zmierzam - dla pedofila w pierwszej kolejności liczy się sam fakt tego, że dotyka dziecko, a nie płeć tego dziecka. Jabłka i pomarańcze. Pociąg do dzieci =/= pociąg do dorosłych. Nie spodziewam się, że wszyscy od razu zrozumieją tą subtelną różnicę. Seksualność człowieka to gigantyczny temat i naprawdę głupotą jest sprowadzać go do policzalnej liczby możliwych stanów (hetero, homo, bi...).

Może jeszcze tylko rzucę na koniec ciekawostkę(źródełko - swoją drogą bardzo dobra, naukowa strona na temat poruszany w tym wpisie):

many child molesters don't really have an adult sexual orientation


No chyba nie muszę tego tłumaczyć na polski? Jeżeli kogoś interesuje temat, to zapraszam na hiperłącze, poczytaj sobie.

Ponadto, lwia część problemu wynika jakby ze zwykłego niezrozumienia używanej terminologii:

Problem związany z terminologią powstaje, ponieważ wykorzystywanie seksualne dzieci płci męskiej przez dorosłych mężczyzn jest często określane jako "molestowanie homoseksualne". Przymiotnik "homoseksualne" (lub "heteroseksualne" kiedy ofiarą mężczyzny jest dziecko płci żeńskiej) odnosi się do płci ofiary w stosunku do płci przestępcy. Niestety, ludzie czasami błędnie interpretują to jako odnoszące się do orientacji seksualnej sprawcy.

Homoseksualny pedofil to niekoniecznie homoseksualista. Słowo "homoseksualista" określa osobę, która czuje pociąg do DOROSŁEJ osoby TEJ SAMEJ PŁCI. Homoseksualista pedofil / homoseksualny pedofil to osoba, która czuje pociąg do DZIECI tej samej płci.
I tutaj wydaje mi się stosownym wspomnieć o osobie, która miała trzy żony, własne dzieci, a jednak molestowała... Małych chłopców. Czy to już homoseksualista, czy może jednak homoseksualista pedofil? Widzimy różnicę? To też dowód na to, że seksualność człowieka może przybierać przeróżne stany i formy, dlatego głupotą są te policzalne stany, o których wcześniej wspominałem.

Jednak naszym wojującym nieukom fakt ten wcale nie przeszkadza. I tak oto widzimy na głównej znaleziska:
Pedofile to homoseksualiści! - swoją drogą zabawne jest wykopywać artykuł, a tym bardziej stawiać takie odważne tezy, szczególnie, że sam autor pisze:

Jestem ekonomistą, a nie psychiatrą, więc nie mogę ocenić wiarygodności tych badań.


Pedofilia wsrut chomoseksualistuf! Rubcie filma!!!!11111111 - tu w ogóle wykopywanie tak stronniczej i prokościelnej Telewizji Republika w temacie, gdzie powinniśmy stronić od wszelkich subiektywnych ocen i wierzeń powinno być karane odcięciem do internetu na minimum tydzień.

Wiele wojujących nieuków powołuje się także na pracę naukową Fraternal Birth Order and Sexual Orientation in Pedophiles, jednak z reguły zapominają wkleić pewne ciekawe zdanie, pojawiające się w zakończeniu:

A few closing comments are necessary to preclude any misunderstanding

or misuse of this study. First, ordinary homosexual men are no more likely to molest boys than ordinary heterosexual men are to molest girls.

Na koniec należy dodać kilka komentarzy, by wykluczyć możliwość złego zrozumienia, bądź złego użycia tego badania. Po pierwsze, typowy homoseksualista nie przejawia większych skłonności do molestowania chłopców, niż typowy heteroseksualista do molestowania dziewczynek.


XDDDDDD No przecież każdy kto używa tego badania dokonuje tak spektakularnego samozaorania, że nie potrafię zrozumieć jak ci ludzie potrafią spojrzeć w lustro.

A teraz może ja rzucę badanie, które jest skrzętnie omijane przez wojujących nieuków (credit @kamczatam):

analiza badań 257 sprawców, którzy popełnili przestępstwa seksualne wobec małoletnich

W badanej grupie 91% stanowiły osoby heteroseksualne, 2,4% – homoseksualne, a 6,7% – biseksualne.


No jak to tak, jakby cała narracja się sypie.

Ech, będę już kończył ten wpis, bo długo mi zeszło.

Dlaczego poświeciłem swój czas by pisać ten wpis?

Wielu osób zapewne nie przekonam, szczególnie tych ślepych i zindoktrynowanych, jednak kropla drąży skałę. W internecie jest mnóstwo informacji, począwszy od setek badań, przez oficjalne stanowiska znamienitych organizacji, na lepszych wpisach innych mireczków kończąc. Dlatego jeżeli nie jesteś przekonany po tym wpisie, proszę bardzo, nie zamykaj się w swoim świecie, tylko postaraj się samemu zgłębić temat.

Osobiście znam kilka osób homoseksualnych i naprawdę, są to normalni ludzie, nie różniący się wcale od heteroseksualnych ludzi, których miałem okazję poznać w życiu. Odmawianie im człowieczeństwa tylko dlatego, że urodzili się z taką preferencją seksualną, a nie inną jest według mnie zwyczajnie chamskie. Mam nadzieję, że jako społeczeństwo wkrótce wyrośniemy z tych krzywdzących stereotypów.

I słowo na koniec - nie, to nie jest furtka dla pedofilów, żadne przesuwanie granicy, ponieważ w przeciwieństwie do wielu ludzi na tym portalu, potrafię dostrzec różnicę między związkiem dwojga dorosłych, a związkiem dorosłego z dzieckiem.

Drogie konserwy, prawaki i inne pędraki - jeżeli pedofile zaczną domagać się legalizacji ich preferencji, bądź uznania za "normalnych" - stanę z wami ramię w ramię i razem będziemy wykopywać znaleziska o krzywdzie dzieci.

#lgbt #gruparatowaniapoziomu #neuropa #pedofilewiary #4konserwy #naukowcywiary #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 32
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Świetny wpis. Chociaż pewnie tych zaślepionych jadem nie przekona, skoro efekt potwierdzenia każe im wyszukiwać źródła negujące ich fanaberie i omijać przy tym główne wnioski. Smutne.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Wrzucałem to już dizsja w podobnej dyskusji, pozwole sobie to dopisać tez tu:

Związek homoseksualizmu z pedofilią to oczywiste kłamstwo. Kłamstwo już widziałem parę razy powtórzone. Wygląda jakby propaganda chciała zaszczepić takie rozumowanie "homoseksualista = pedofil", po to aby:
- obrzydzić homoseksulaistów
- móc przeciwstawiać środowiska konserwatywne jako "chroniące przed zalewem homoseksualizmu"-zupełnie tak samo jak wypromowali się na obrońców przed uchodźcami, co z restą było wielkim kłamstwem
- pomóc kościołowi
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Jedziemy
Frederic Martel, autor książki „In the closet of the Vatican”, jest dziennikarzem i socjologiem i jest zdeklarowanym gejem. Przeprowadził tysiące rozmów z hierarchami w Watykanie
Fragment: "Rozmawiając z kardynałami, biskupami i księżmi, którzy pracowali z nim podczas bardzo długiego pontyfikatu, odkryłem jego drugą - ponurą - twarz. Był to papież otoczony intrygantami, szumowinami, w większości nieujawnionymi gejami, publicznie często homofobami, nie mówiąc o tych, którzy chronili pedofilów"
Pięć z
  • Odpowiedz