Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelcie, zostawiłem swój samochód w #norauto na naprawę i zamówiłem #taxify, żeby się dostać do domu, a tutaj takie niespodzianki #proszesieczestowac kupa bombonów, nowe pachnące auto, przepiękna sprawa, miły Pan emeryt podzielił się nawet swoją #tabaka, gdzie uwielbiam to i miło spędziliśmy sobie czas na pogawędce. Super, zrobiło to na mnie ogromne wrażenie #oswiadczenie #katowice #dzienwolny bez #pracbaza
mika077 - Mirki i Mirabelcie, zostawiłem swój samochód w #norauto na naprawę i zamówi...

źródło: comment_Vml3LqbPuibnHe4wK2SYvyg5JeKe3t6h.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mika077: Spokojnie, następne 5 kursów to Ukraińcy, którzy chcą z Tobą pogadać, ale ni ciula ich nie rozumiesz lub jakiś Mati, który powie "o przepraszam, pomyliła mi się droga" co najmniej ze 2 razy podczas jazdy lub Jędrek #!$%@?, przez którego jazdę wywala Ci błędnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pieczarrra: @mika077: Fajnie że trafił na Ciebie, następne jego 5 kursów to będą kuce Pawły albo Bartłomieje, którzy cały przejazd spędza w telefonach. Na koniec, bez pożegnania trzasną drzwiami, i dadzą 1 gwiazdkę bo kierowca zarabia więcej od nich.
  • Odpowiedz
@mika077: Tacy mega nudni ludzie, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Najczęściej pracują w korpo-it. Ogólnie to stuleje :) Aktualnie jakieś 30-40% klientów Ubera, kiedyś ich nie było bo jeździli komunikacja
  • Odpowiedz