Wpis z mikrobloga

więc instaluj i propaguj, pomysł dobry, ale tak jak mówisz.


@p57ryku: wiesz tu jest największy problem. Bo jeśli każdy by miał zainstalowanego np. waze czy jakiegoś yanosika to nikogo by nie zaskoczyła policja, byłoby lepsze rozmieszczenie samochodów na drodze (mniejszy korek). A tak to ciężko im będzie się wybić
@julix97: a ja się cieszę, że policja wciąż zaskakuje i uważam, że w wielu przypadkach Yanosik to zło, bo generuje "poczucie bezpieczeństwa" (od mandatu a nie głupoty) dla debili którzy zapierdzielają po drogach, na których im się wydaje, że można. A potem czytamy, że znowu ktoś zginął bo jakiś debil jechał za szybko i nie wyrobił.
@goferek np jak zobaczysz ładną dziewczynę w samochodzie na światłach to możesz ją zaprosić na kawę poprzez aplikację. Nie będzie miała zainstalowanej aplikacji - jej strata - ale Ty będziesz wiedział że chociaż próbowałeś więc pozbędziesz się poczucia niewykorzystanej okazji. :D
np jak zobaczysz ładną dziewczynę w samochodzie na światłach to możesz ją zaprosić na kawę poprzez aplikację.


@p57ryku: tak, na pewno to zrobię. Tak jak wszyscy zaczepiają na ulicy napotkane ładne dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może, może ! Podaj numer rejestracyjny to zaproszę Cię na kawę xD


@p57ryku: na chwilę obecną, to mogę podać nr rejestracji auta mojego taty xD jeśli chcesz to chętnie umów się z tobą na kawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)