Wpis z mikrobloga

@FAMEMMA Słuchaj tam Bombel z Wojtkiem, bo nie będę powtarzać. Jako że do tej Waszej Gali została chwila, jako że masa ludzi wykupiła według Was miejsca i PPV, jako że są to freak fighty, to by być chociaż w jakimś stopniu w porządku wobec tych ludzi, proponuję by każdy z uczestników gali przeszedł szczegółowe i dokładne narkotesty. Rozumiem że możecie mieć obawy, że nie będzie miał kto walczyć na gali, ale albo zajmujecie się sportem, propagujecie zdrowy tryb życia, sportowy, co wielokrotnie podkreślaliście, albo po prostu wpuszczacie ćpunów i alkoholików do klatki by się tłukli. Przecież każdy z nich mówi jaki to On nie jest cudowny, jak się zmienił, że teraz już nic nie jest takie jak kiedyś, więc jako że wykupiłem podobno dostęp na galę sportową (na której walczą byli patostreamerzy również, którzy przeszli cudowną przemianę o której głośno cały czas mówią) to mówię Wam: SPRAWDZAM.
#danielmagical #patostreamy #famemma
  • 12
@ryohei: Tu nie chodzi o to że ktoś coś kupił. Organizatorzy, pomimo freak fightów, reklamują to jako wydarzenie sportowe. Patusy po cudownych przemianach osobowości tam walczą, jeden nie wywija już śmigłem, drugi dba o matkę i rodzinę, sport jest jego całym życiem przecież co powiedział w ogólnopolskiej telewizji. Czemu by więc oficjalnie nie powiedzieć sprawdzam? Uważasz że ludzie którzy kupili bilety na tą galę czy też PPV zrobili to jedynie dla
@elgrecqo: Na KSW klepią się goście na sterydach, byli kryminaliści i ćpuny ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie niczym ich fresk fighty się nie różnią od freakowej gali bombela i szczerze... mam wyebane w to czy ćpają czy nie. Interesuje mnie widowisko i do póki okładają się po mordach i leje się krew - jest Ok.