Wpis z mikrobloga

  • 206
@kupczyk no z takim podejsciem to znajda kolege siostrzenca szwagra ktory przyjdzie zrobi 3 fotki #!$%@? sie zwroci mu sie ( ͡º ͜ʖ͡º) i jeszcze bedzie mial portfolio, bo szanujacy aie fotograf za #!$%@? sie nie zgodzi xD
  • Odpowiedz
  • 7
@maaniek19 w sumie wtedy to nawet ma sens:p, jak cie udostepni ktos z duzym zasiegiem to masz reklame, a jak cie udostepni janusz z pcimia to niezbyt xD
  • Odpowiedz
@kupczyk: oznaczony :D jakbym mial sprzetu za 100 tysiecy to bym sie zglosil naopowiadal o sprzecie, ze ten obietkyw 8 kola, body 20 kola. tutaj manualny obietkywik za 10 kola - bardzo jasny, rozmaze tlo bajecznie.
Pokazalbym portfolio i umowil sie ze sesja 4 godzinki i tylko z 2 obiektywami. Wbilbym komoreczka dwuobietywowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pójdę do salonu Tesli i poproszę o auto w zamian za polecenie i oznaczenie na FB


@kupczyk:

a gdzie on napisal, ze pojdzie do salonu tesli?

Czy tylko dla mnie to jest czyste cebularstwo?


@kupczyk:

normalna praktyka. Gowno placisz, gowno pozniej dostajesz. Niektorym to gowno wystarcza.
  • Odpowiedz
Skoro można chcieć zdjęcia za oznaczenie i polecenie to ja mogę chcieć Tesle.


@kupczyk:

Wiem ze ty to napisales, ale tam nie ma odpowiednika tesli. Tam jest odpowiednik: cos do poruszania sie. I pewnie dostaniesz za free stara deskorolke. Ciagle wedlug tej samej zasady: gowno placisz, gowno dostajesz. To ze tobie sie wydaje, ze mowa o tesli, to tylko i wylacznie twoj problem. W ogloszeniu nie ma nic o profesjonalizmie. Maja
  • Odpowiedz