Wpis z mikrobloga

#bieganie

Coraz większy #rakcontent na forach o bieganiu. Ale ok żeby nie było że sam hejt.

Przede wszystkim od tego jak się czujemy podczas treningów zależy multum czynników:
- nasz obecny nastrój,
- kiedy biegniemy: rano, po pracy, w wolny dzień,
- jaka jest pogoda: chyba jest różnica czy -20, 0, +20, +35, deszcz, wiatr?!
- jaki jest cel - trening pod jakiś start, utrzymanie formy, roztrenowanie,
- zazwyczaj biegamy po tych samych okolicach więc jak można się nimi za każdym razem zachwycać?
- stopień wytrenowania,
- sprawy osobiste.

Chyba ten tekst ułożyła jakaś biegaczka po 2 tygodniach biegania albo jakiś troll co zbieganiem nie ma nic wspólnego.
jezus_cameltoe - #bieganie

Coraz większy #rakcontent na forach o bieganiu. Ale ok ...

źródło: comment_ZpGFJ0uWz2Vuu7qO7fUu0deOFXzFSIHL.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oplyy: to akurat jest trafne, ludzie jak słyszą, że biegasz, to tak często reagują, nie mówiąc już o komentarzach pod artykułami, że jakaś część miasta jest wyłączona z powodu biegu masowego.
@jezus_cameltoe: z pstryczkiem #!$%@?, ale fakt, że od roku biegam ciągle tą samą trasą (płaska, czyste powietrze, blisko mnie) i wciąż zdarza mi się czymś zachwycić - a to lisek wyskoczy z krzaków, a to chmurki wyjątkowo
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: A ja tam czasami takiej „magii” doświadczam. Chociaż to chyba raczej endorfiny. Bo biegnę sobie, biegnę i nagle uderza mnie we mnie taka fala szczęścia. XD
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: z pstryczkiem #!$%@?, ale fakt, że od roku biegam ciągle tą samą trasą (płaska, czyste powietrze, blisko mnie) i wciąż zdarza mi się czymś zachwycić - a to lisek wyskoczy z krzaków, a to chmurki wyjątkowo ładne, a to jesienne liście ładnie unoszą się w powietrzu... a czasami po prostu zasuwam, bo wiem, że mam trening do zrobienia i nie skupiam się na niczym innym, co w sumie jest
  • Odpowiedz
Bo biegnę sobie, biegnę i nagle uderza mnie we mnie taka fala szczęścia

@Kinja: to tylko satysfakcja, że nie siedzisz na dupie przed telewizorem xD


@jezus_cameltoe: satysfakcja z malejącej dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: dlaczego trolling? mnostwo takiego contentu jest na "zdelegalizujmy coaching motywacyjny". Ludziska sie glupot naczytali i wypisuja takie bzdety, a najczesciej chodzi o to zeby beben czy odwlok zmniejszyc

mnie bieganie ogolnie...#!$%@?, bo biegam trasa na ktorej zjeby z psami chodza (biegam po trawniku)
  • Odpowiedz