Wpis z mikrobloga

Wracam z pracy. I zajechalam na stację co by mi samochód nie zgasł z braku paliwa. W kolejce do kasy stał facet z małym chłopcem.
Kasjer prosi o 180zl. Facet się obmacuje i mówi, że nie ma portfela i chyba w domu zostawił
Przyszedł kierownik i afera na całą stację
Facet w końcu zaproponował że pod zastaw zastawi syna
I wiecie co? Zostawił go XD
#truestory
  • 27
  • Odpowiedz
@angela09: no nie, wystawia się rw, tak jakby uciekł, no i w takiej sytuacji nie zgłasza się tego od razu na policję, lecz czeka aż klient ureguluje rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MissFortuna: wielkie halo, też kiedyś kilkuletnią córcię na orlenie zostawiłem bo coś nie mogło mojej karty załapać. Córcia powiedziała, że chętnie z paniami poczeka i tyle a ja pojechałem do bankomatu sprawdzić czy to problem z kartą czy ich terminalem.
  • Odpowiedz
  • 1
@eragonn14 w niektórych kwestiach?
Ja słyszałam kiedyś o przypadkach w których, facet pod zastaw zostawiał obrączkę. Jak nie wrócił po kilku godzinach. Po głębszym zbadniau sprawy. Okazało się że to kawał szmelcu z jarmarku warty 10zł
  • Odpowiedz
@eragonn14: Ale żartujesz prawda?Towar i paliwo jest jedynie DOSTARCZANE przez dany koncern stacją franczyzowym,wszytko należy do prywaciarza,lecz musi dotrzymywać pewne normy narzucane przez koncern.
  • Odpowiedz