Wpis z mikrobloga

Dzisiaj moja rodzina #garmin powiększyła się. Do forerunnera dołączył edge explore. Widać że to inni ludzie projektują niż serię biegową bo obsługa zupełnie inna. BTW nie potrzebuje ktoś czujnika kadencji i tętna garmina? Mam swoje i chętnie sprzedam(czujniki są używane ale w bardzo dobrym stanie) #wykoptribanclub #rower
Pobierz WuERA - Dzisiaj moja rodzina #garmin powiększyła się. Do forerunnera dołączył edge ex...
źródło: comment_qt6cB1PNOTD9isaCB7QX5klIrXZsoZJw.jpg
  • 8
@WuERA: kozacki. Caly czas nie wiem ktorego garmina bym chcial i ktorego potrzebuje. Motam sie miedzy czyms turystycznym a fenix 5 z mapami. Najbardziej mi wlasnie na mapach zalezy i precyzyjnym zapisie trasy. Wedrowki piesze, rower, gory.
@Arturian funkcji treningowych nie potrzebuje, bo to mogę ogarnąć zegarkiem jakby mi sie kiedyś odmieniło. Zależało mi tylko na nawigacji i możliwości podłączenia czujników tętna , prędkości i kadencji. Zastanawiałem sie też nad etrexem35 ale całe szczęście garmin wypuścił model explore bo mocowanie na rower dużo fajniejsze w serii edge.
@WuERA:
ciakwe czy muli tak samo jak etrexy :D

Tak swoja drogą to po walce z różnymi diwajsami sadze ze najlepszą opcja jest możliwość wytyczenia trasy na smartfonie - np w locusie - a potem przerzucenie jej bez problemu do jakiejś w mierę prostej nawigacji (jak. np wahoo)
@bibsz z locusem faktycznie najwygodniej zaplanować i wysłać do telefonu trasę. Gorzej jak trzeba z niej zjechać i później wrócić w innym miejscu :) co do mulenia to jestem jak na razie pozytywnie zaskoczony szybkością działania, ale to było tylko kilkanie po mapie w domu.