Wpis z mikrobloga

@cup12552: wieksza beka jest z tego, ze Mac sprzed kilkunastu lat jest w stanie uciagnac windows 10, pod ktorym slabsze kilkuletnie laptopy lapia taka zwieche, ze nie sposob na nich pracowac.
  • Odpowiedz
@ArthasMenethil: Pytanie po co? Ludzie w branży IT z reguły wolą pracować właśnie na Macach, mają najbardziej dopracowany OS, a sam używam dość starego Macbooka i śmiga jak nowy, a do tego się nie psuje.
  • Odpowiedz
@gansevudei: Widzę postęp u mnie był Parallels (czy coś starszego na Leopardzie), do emulowania 95, a następnie odpalenia Corel'a 3.0 :D, potem już z górki garaż band + photoshop
  • Odpowiedz
@stassma: @Logan00:

nie mógłbym patrzeć na ten ekran. Tyle zmarnowanego miejsca. No ale think different xD


komputer wypuszczony paręnaście lat temu jak mało kto w ogóle robił all in one o ile w ogóle no ale debile plusują.
  • Odpowiedz
tiarecki: jak nie chcieli wypychać do tyłu to mogli chociaż jakoś do góry. Na dole wygląda brzydko i przeszkadza


@dzek: lubisz sie garbic? :)
  • Odpowiedz
@Dutch: lubię. Ale gdy dodatkowa obudowa jest na górze to właśnie wtedy mam pełną możliwość regulacji, mogę dać na sam dół, zaraz przy biurku, jak i podnieść ile chce (i ile uchwyt pozwala).
  • Odpowiedz