Wpis z mikrobloga

@szymeg7 nie ma planu za 13 zł a kupowanie na spółkę z obcymi osobami jest niezgodne z regulaminem więc jest to po prostu oszustwo.

4.2. Serwis Netflixoraz wszelkie treści oglądane przy jego użyciu są przeznaczone wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego i nie mogą być udostępniane żadnym osobom, które nie mieszkają z użytkownikiem w gospodarstwie domowym.
  • Odpowiedz
@VoMax: za 34 zeta to ja mam telewizję. Na #!$%@? mi dostęp do pierdyliona seriali jak 90% z tego to seriale dla starych #!$%@? po rozwodzie. Gówno na gównie. Już wolałbym wykupić sobie dostęp nieograniczony do danego serialu niż płacić jakimś #!$%@? za gówniane seriale albo filmy z 2010 roku, i to jeszcze #!$%@? opór.
@pstv: Też racja
@szymeg7: #!$%@? to wy chyba macie jakieś talony z MOPSu na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysu: to prywatna firma więc robią sobie co chcą xd mogą dać nawet stawki po 100 zł, jak nie podoba się to jest jeszcze HBO go czy tam Amazon prime
  • Odpowiedz
@lanekrasz: miałem coś odpowiadać ale nie chce mi sie. Po prostu jest #!$%@? za drogo, te 34 zeta zainwestuję w gumowe #!$%@?łko chyba i w dupie będę miał tego netflixa
gumowe #!$%@?łko z resztą też
  • Odpowiedz
@Stragan: No to zajebiście, Netflix oficjalnie informował że nie ma problemu z dzieleniem kont dopóki nie czerpie się z tego korzyści. Od 2 lat w takim razie jestem oszustem i żyje mi się świetnie. Nie jestem za to oszustem w HBO go i showmaxie bo z nikim się na nie nie składam i żyje mi się równie dobrze.
  • Odpowiedz
@szymeg7 gdzie tak informował? No jesteś oszustem i nie ma z czym dyskutować. Jak ktoś tutaj napisze że ściągnął grę/film to jest linczowany ale jak kradnie tylko za 13 zł to już jest ok. Ok hipokryci.
  • Odpowiedz
@szymeg7 no tylko w artykule jest napisane

Dopóki użytkownicy nie sprzedają dostępu do swojego konta, mogą podawać hasło komukolwiek chcą


Chodzi więc o udostępnianie konta za darmo. Wszystkie próby sprzedaży dostępu za te 15 zł na allegro są szybko zamykane, a że ktoś się dogaduje ze znajomymi na lewo to jego szczęście bo nikt nie może tego procederu zakończyć. Netflix ma to w dupie bo kasę dostaje co nie zmienia faktu że
  • Odpowiedz
Na #!$%@? mi dostęp do pierdyliona seriali jak 90% z tego to seriale dla starych #!$%@? po rozwodzie.


@Krzysu: no na #!$%@? ci, nawet za darmo ci netflix niepotrzebny, ale oczywiście cebula i tak się włącza: czemu tak drogo?

a trollować ci się opłaca?
  • Odpowiedz
@utopjec: tak, jestem opłacanym rządowym trollem. Powstanie nowa platforma Dudlix, na którym będą same koszerne seriale i poszukuję nowych użytkowników. Cena za miesiąc na poziomie 15kg ziemniaków powinna zachęcić ludzi.
  • Odpowiedz
@Krzysu: nie odpowiedziałeś: po cholerę ci tani netflix, skoro cię nie interesuje jego oferta.

Zauważyłem, że od 2 tygodni moda na narzekanie, że netflix drogi. Ty dokładasz jeszcze cegiełkę, że nic na nim nie ma. #!$%@?, kto wam każe korzystać z tych usług? To nie rachunki za prąd. Śmiecicie tylko tag jakimiś wysrywami. Mam tylko nadzieję, że to wszystko nie jest inspirowane plotami o wiedźminie, bo to byłaby żenada zupełna.
  • Odpowiedz