Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
jednym z najwiekszych sukcesow w moim zyciu uwazam wyprowadzke ze #szczecin a gdy jeszcze widze na vikop te posty tego typowego biedaka @ziobro2 ktorego celem w zyciu jest zaplacenie za cokolwiek jak najmniej i ktory pol zycia spedza na tym jak by tu cos kupic albo urznac taniej np. #psplus za 1zl to #!$%@? zamykam oczy i wyobrazam sobie jak w dziurawych butach idzie w deszczu po #!$%@? chodnikach niebuszewa lub innej gownianej dzielnicy tego do porzygu #!$%@? miasta... jak mozna tak nienawidziec swojego rozdzinnego miasta..? nie wiem sam
#gorzkiezale #takaprawda #rakcontent
  • 85
@CryptoMirek: Odniosłem się tylko do koncertów, nie mówię, że się nic nie dzieje. Ba, sam się z tym nie zgadzam i ciężko się czasami zdecydować co robić danego dnia ;) Ale nie da się ukryć tego, że jesteśmy koncertowymi peryferiami jeśli chodzi o większe gwiazdy ;)
@holdfast: Ci co chcą znać to znają. Są ze Szczecina i często to podkreślają w wywiadach no i mimo sukcesów nie zapominają o swoim mieście przyjeżdżając od czasu do czasu zagrać dobrego seta. W tym roku zorganizowali Wooded Festival na Łasztowni, a to że siedzą w Berlinie nie jest niczym dziwnym. Berlin jest stolicą Techno i generalnie muzyki klubowej i wielu dj'ów tam po prostu mieszka i tworzy. Tak btw. to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CryptoMirek: co z tego ze podkreslaja ze sa ze szczecina jak temu miastu nie mozna niczego zawdzieczyc, sam tez mowie ze jestem ze szczecina i co z tego? przeciez nikt sie nie bedzie wstydzil? bardziej chodzi o doswiadczenia, rozwoj i mozliwosci jakie daje miejsce w ktorym mieszkasz a temu miastu nie mozna niczego zawdzieczyc, jest wrecz bekartem polskich miast... ktos pierdnie w szn albo przejedzie karetka i juz ziobro2 #!$%@? na