Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
jednym z najwiekszych sukcesow w moim zyciu uwazam wyprowadzke ze #szczecin a gdy jeszcze widze na vikop te posty tego typowego biedaka @ziobro2 ktorego celem w zyciu jest zaplacenie za cokolwiek jak najmniej i ktory pol zycia spedza na tym jak by tu cos kupic albo urznac taniej np. #psplus za 1zl to #!$%@? zamykam oczy i wyobrazam sobie jak w dziurawych butach idzie w deszczu po #!$%@? chodnikach niebuszewa lub innej gownianej dzielnicy tego do porzygu #!$%@? miasta... jak mozna tak nienawidziec swojego rozdzinnego miasta..? nie wiem sam
#gorzkiezale #takaprawda #rakcontent
  • 85
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fanatic: gosciu, ile razy mozna isc na lasztownie na kawe czy na bulwary na piwo albo do kasprowicza na spacer? zaproponuj mi cos na nastepne 50 tygodni w roku, Szczecin jest jak bulka z frytkami, mozna zjesc raz w roku ale drugi raz juz nie masz ochoty, turysci za nawet zdziwieni ze pol dnia i cale miasto pozwiedzane, heh

@azgag: jak mowie po niemiecku to tak xD wysrywy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupuje_bulki_w_almie: chyba odwrotnie z tego co widze. ludzie kochaja to miasto i staraja sie widziec same pozytywy bo jak inaczej mieszkac? to zwykly sentyment i przywiazanie.. ci co uciekli narzekaja ale oni nie tworza tego miasta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczka-dziwaczka: nie wiem sam, moze po czasie zauwazam to jak te miasto przytloczylo kiedys.. kontrolami policji, chamstwem na drodze, na chodnikach, zaszczane bramy, menelstwo, komunikacja miejsca tragiczna, uciazliwa.. rynek pracy byl wtedy ograniczony, bez mozliwosci rozwoju.. no moglbym tak wymieniac.. ale no #!$%@? juz z tym
  • Odpowiedz
@holdfast: Widzę że tą szczecińską mentalność na którą narzekasz zabrałeś ze sobą do Berlina, bo zamiast jakoś ciekawie spożytkować czas w mieście Twoich marzeń, to siedzisz na szczecińskim hasztagu, czepiasz się ludzi i produkujesz jakieś lamenty wymieszane z żółcią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@holdfast: fakt, chamstwo na drodze jest i to mega, bo Nie mogłam zdać prawka w Szczecinie przez tych idiotów na drogach, ale zaszczane bramy masz w każdym mieście, menelstwo itp z niektórych twoich minusów, można wyciągnąć plusy, na przykład napisales ze brak rozwoju, moim zdaniem ten brak wcale brakiem nie jest a właśnie możliwością. Mieszkasz pół swojego życia w tym mieście i powiedzmy ze nie ma tu kierunku studiów na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1atilla1: #!$%@? dawno bym zapomnial ale ziobro2 skutecznie mi to przypominal dlatego ten post, uwierz mi ze nigdy nie bylem bardziej szczesliwy niz teraz
  • Odpowiedz
@CryptoMirek: @holdfast: i przyjeżdża ta stonka do Świnoujścia bo blisko nad morze, potem samochodami pchają się jak najbliżej plaży, las rozjeżdżają, hurr, durrr, potem jedziesz do Szczecina samochoidem, kierowca kierowcy #!$%@? i narzekanie na każdym kroku.. :D
  • Odpowiedz
@holdfast: Urus? Wyprułeś się już światowcu? Tu Berlin, tu Reykjavík, kuuurwa :D Brzmi trochę jak "no ja to w Warszawie teraz jestem, wcześniej to Sochaczew". Idź #!$%@?, szmaty do lumpeksów musisz przesortować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@holdfast: To ja nawet nie chcę wiedzieć co byś zrobił jakbyś mieszkał w małym miasteczku, w którym totalnie nic się nie dzieje. Tylko sznur wziąć i w poszukiwaniu drzewa, których akurat jest tu dużo. Dla mnie też będzie to osiągnięciem jak się z tego #!$%@?łka wyniosę, to tylko kwestia czasu.
  • Odpowiedz