Wpis z mikrobloga

1/365 dzisiaj jest pierwszy dzień mojego wychodzenia z przegrywu. Daje sobie rok na znalezienie dziewczyny i ogarnięcie życiowe jak nie to sznur. Na moje wychodzenie składa się #nofap 0 słodyczy, siłownia i pozytywne myślenie.

No i jest jeszcze coś w czym potrzebuje wasz pomocy, mirko. Co miesiąc będę sobie ustawiał cele które pomogą mi wyjść, takie rzeczy które dla wszystkich są normalna a dla mnie nie, nigdy ich nie doświadczyłem. Cel na październik to kupić zioło, nie muszę nawet jarać. Nigdy nie doświadczyłem zioła, podczas #studbaza raz próbowałem kupić i typ mnie wyśmiał i powiedział że nie chce mu się jechać do mieszkania. No i tu przychodzę do was mirasy w jaki sposób znaleźć kogoś kto sprzeda zioło? znacie kogoś jak to ogarnąć? miasto #wroclaw #narkotykizawszespoko Ten post jest jak najbardziej poważny. Mam 24 lata i nigdy nie paliłem, jeżeli się boicie możecie napisać na pw. Proszę o pomoc

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #pomocy
P.....a - 1/365 dzisiaj jest pierwszy dzień mojego wychodzenia z przegrywu. Daje sobi...

źródło: comment_q5bNvAUmXE1iWdJPkfQdGxSxTxNCYDbW.jpg

Pobierz
  • 50
@Wojtekq bo to nic nie da, nie jestem ćpunem i nim nie zostanę. Gdybym miał takie ciągoty to już bym był alkoholikiem. Zresztą ja chce tylko kupić poczuć się jak każdy studenciak i nastolatek. Poczuć że żyje.
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Po co ci to, ja nawet nie chce nigdy w żyć pić alkoholu, a co dopiero narkotyki, pamiętaj narkotyki dadzą ci tylko iluzje szczęścia, właśnie normiki chcą żyć w iluzji dlatego chleją, ja nigdy bym nic zapalił, nawet jak ktoś przy mnie pali to wstrzymuje oddech, boję się konsekwencji nałogów, boję się chorób związanych z nałogami, a przede wszystkim brzydzę się nałogami, nie rób tego.
No przybliża, ale jeśli sie przejedziesz to już nie, pamiętaj że jak ktoś w to wchodzi, w sensie nałogi, to chce więcej i więcej, nie wykluczone że spróbujesz. Też jak widzę jak upadłe jest to społeczeństwo, to poniekąd jestem z siebie dumny że nie imprezuje i nie pije w ogóle alkoholu.
@marcelinnagontek: #!$%@? żyjemy w czasach w których palą wszyscy aktorzy, prostytutki, politycy. Gimbusy w wieku 16 lat jarają jak skurywsyn, ja też chce #!$%@?. Z alkoholem jest tak samo tylko alkhol moge spokojnie kupić. Poza tym nie uzależnie się od pół grama a jak się uzależnie to nie będę miał od kogo kupić bo nie mam znajomych