Wpis z mikrobloga

Rany, termin realizacji przyłącza gazowego styczeń-luty, ale raczej marzec. No kurła () a cała machina dokumentacyjna ruszyła już w czerwcu(,)
Płacisz za zrobienie, a jeszcze tyle trzeba czekać, masakra jakaś. Chyba jedna firma wykonuje te przyłącza od pgnig do granicy na całe miasto. Weź tu bądź ekologiczny, kolejna zima z durnym węglem.

#gaz #ogrzewanie #pgnig
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ciastek993: mirku, wiem jak to boli, ale ja popychałem tematy jak nie łokciem to kolanem. Do tego gazociąg mam po drugiej stronie drogi wojewódzkiej więc pozwolenia o zajęcie pasa, wejście do sąsiada na plac i demolka. Załatwiania papierów co nie miara... Odkopałem wszystkie znajomości sprzed lat żeby szybciej papierologię załatwiać (w sumie w imieniu gazowni)
  • Odpowiedz
@klepie-biede: u mnie też miało być po "znajomości" w tym roku, niestety się nie udało, bo podobno rodo wszystko zablokowało ¯\_(ツ)_/¯ Na mojej ulicy nawet drogi nie muszą ruszać, u sąsiada już jest gaz, do mnie trzeba tylko rurę pociągnąć starym, zniszczonym chodnikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatnio szedłem sobie ulicą gdzie robili właśnie przyłącza, widziałem tą ogromną radość na twarzach mieszkańców domków, też bym chciał
  • Odpowiedz
@robertx: niby tak, ale to wciąż węgiel czyli syf i brud, już wystarczy mi z tym zabawy()


Ja do tej pory paliłem brykietem debowym RUF. Bardzo fajna sprawa bo pakowane w zgrabne paczki, prawie nie zostaje po tym popiół i z komina czyściutko. Także mogę polecić dopóki nie podłączysz gazu.
  • Odpowiedz