Wpis z mikrobloga

@Docent_nauk: No mi tam obojętnie :D jak podpadnie to go zbanuje :-P Ale póki co krzywdy mi nie zrobił, na czacie jest spoko i miły, udziela się w rozmowach, to nie widzę powodu, żeby mu nie wierzyć :D A Dominik gimbus jakiś znalazł sposób na łatwy zarobek i do tego zabrania Majorowi wrzucać lajty na jego kanał. Jeszcze pieprzy, że youtube jakąś prowizję zabiera, a pewnie na swojego paypala zbiera wszystko
@FilmikizHumorkiem:
Jak to jest z ta prowizja? Ktos wrzucal tutaj tabela oplat T&D i nie byly one szczegolnie wysokie, ale gdy czasami Dominik ustawi wyswietlanie kwot po jej odjeciu, to wyglada ze to jednak jest 30%
(Major nie rozumie jak to wszystko dziala wiec gada ze pobiera to Jutuba z Krakowa)
@FilmikizHumorkiem: skoro t&d jest powiazane z jego kontem w Agrykoli, to jak Dominik moze mu podkradac kase? Nie to ze go bronie. To idiota i szkodnik , ktory psuje kontent Szkolnej
A tu dowod ze Rafalek ma dostep do profilu majora i kasuje komentarze
Powiadomienie o jego odpowiedzi w dyskusji, gdzie kazalem mu wziac sobie Suchodolskiego do domu, gdy napisal jak bardzo mamy mu wspolczuc jego tragicznego losu na Szkolnej
Pobierz Docent_nauk - @FilmikizHumorkiem: skoro t&d jest powiazane z jego kontem w Agrykoli, ...
źródło: comment_uxbe8wHCXnaNq8SjShTHejnnikwdLUg0.jpg
@FilmikizHumorkiem:
Skoro usuwa komentarze, to musi byc administratorem.
Zwykly uzytkownik moze jedynie skasowac swoj komentarz, ewentualnie cala dyskusje- ale tylko jesli sam ja rozpoczal. Natomiast jego koment (z powiadomienia do mnie) byl odpowiedzia na wpis innej osoby. Teraz inne zniknely i pozostawil tylko swoj
@FilmikizHumorkiem:
On zdecydowanie kombinuje z komentarzami i czatem. Nawet jesli sam nie moze banowac, to zdecydowanie to wlasnie on kaze to robic dominikowi. Mnie to nie wzrusza, bo i tak wiekszosc komentujacych go ignoruje a na Wykopie, po nniedawnym zblaznieniu sie, szybko sie nie pojawi .
Mowie tylko ze to on stoi za ta nagla cenzura, bo Sam sie tym tutaj chwalil.