Wpis z mikrobloga

Dostałem bana na fb Kynonowicza, bo napisałem Dominiczkowi, że wyłączył lajta w najlepszym momencie, jak zwykle.

Dominiczku, jeszcze będziesz lizał loda dla mnie, obiecuje Tobie... i nie pozdrawiam tej osoby i ta osoba wie że o nią chodzi.
#kononowicz #patostreamy
  • 33
  • Odpowiedz
@10_swierzych_jaj: też tak uważam, na takich debilach to łatwizna, majorowi możesz wmówić tysiąc opłat jutuby, podatków i innych pierdół, a ten muł to łyknie, tym bardziej, że nie ma go kto uświadamiać, on utrzymuje teraz relację tylko z kumputerowcem.
  • Odpowiedz
@Presek:
Dominiczek nigdy nie banowal nikogo, ani nawet nie czytal chyba komentarzy. Mowie tu o yt, bo nie mam FB, ale raczej bylo tam podobnie, bo dotad nikt nie narzekal. Dopiero jak pojawil sie ten Rafalek zasrany- moderator czatow i kanalow majora i Dominika, zaczely sie bany i usuwanie niewygodnych dla nich wpisow
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: co to za pies w ogóle, skąd on się wziął? Ja jestem stary i nie rozumiem tego, ktoś go mianował na moderatora jutuby, przydzielił, jak to wygląda?
  • Odpowiedz
@Presek:
Problem w tym, ze usunal stad swoje glowne konto i zostawil jakies drugie, z zaledwie kilkoma wpisami, wiec niewiele moge ci podlinkowac.
Ten Rafalek to strasznie dziwny typ, psychofan celebrytow (zwykle jakis starych gwiazd z PRLu) i nie kocha niczego bardziej niz wrzucania sobie z nimi fotek na FB , Instagrama itp.
Jakis czas temu przypaletal sie do Meksyka i mial zostac jego PRowcem. Nie mam pojecia co taki
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem:
Musi miec dostep do profilu Dominika, gdyz zapowiadal ze bedzie banowal ludzi: raz pisal o tym tutaj, a potem widzialem podobny wpis na YT pod filmem gdzie wszyscy strasznie jechali po Pasozycie i Rafalek przylecial go bronic
  • Odpowiedz