Wpis z mikrobloga

Czy jest jakies normalne #p---o, w ktorym dwoje ladnych ludzi uprawia s--s? Bez srania do ryja, zdrad, modelek ruchanych przez kilku murzynow, zdrad, siostr i matek, zdrad, zdrad, zdrad i jeszcze raz zdrad?
Dlaczego w ogole powstaja filmy, w ktorych ladna loszka zdradza swojego chlopaka (czyli:ciebie) z jakims Chadem albo murzynem, albo grupa murzynow, albo grupa Chadow? Jakas epidemia cuckow?

Takie p---o tylko wpedza mnie w wieksza depresje, tylko potwierdza wykopowe stereotypy, ze wszystkie #loszkitocoorvy :/
#przegryw #tfwnogf #nofap
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mtsen: a ty myslisz, ze nie chodze na terapie i nie biore lekow? 10 lat biore leki, i nie jest lepiej.
Tak, masa facetow rucha - chlopaczki majace 1-2 dziewczyny z dziewczynami ktore mialy 5+ chlopakow + ONSy i fucking friendy. Super prespektywa
  • Odpowiedz
@3142042: Współczuję zatem kręgu znajomych, w którym się otaczasz, bo prywatnie nie znam żadnej dziewczyny, która by była tak wyzwolona seksualnie jak twierdzisz. Chyba, że jedyni ludzie, z którymi masz kontakt to profile na insta. Pewnie bardziej prawdopodobne.

Ale z wami i tak się nie da rozmawiać. Tkwijcie w swoim przegrywie dalej.
  • Odpowiedz
@Mtsen: nawet nie probuj uzywac argumentu "aaa z wami sie i tak nie porozmawia"
Potrzebuje pomocy, wiec mi pomoz. Przekonaj, a nie "aaa ja mam inne doswiadczenia". Nie, nie znam prywatnie zadnych dziewczyn ktore by mi sie przyznaly do takich akcji, ale widze, jak sie zachowuja na wykopie i na facebooku pod imieniem i nazwiskiem. Zero wstydu, mowienie o seksie jak o jedzeniu czy spaniu, o partnerach bylych itp. Ja
  • Odpowiedz