Wpis z mikrobloga

Nadeszla wiekopomna chwila - subreddit the red pill zostal zbanowany. Kopalnia wiedzy i masa ciekawych osobowosci. Sprane lewackie umysly w osobach feministek i bialych rycerzykow osiagnely swoj cel. Hurr jak to w ogole mozliwe ze mezczyzni chca byc mescy, dzielic sie spostrzezeniami dotyczacymi otaczajacego nas swiata, poradami pracy nad wlasnym duchem i cialem oraz omawianiem prawdziwej natury kobiet. Mamy 2018, a czuje sie jak bohater 1984. #redpill #przegryw #reddit
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polkopsky: zaraz powiedz - hurr ale to sie wyklucza, laske trzeba olac, a nie ja komplementowac. To odpowiem: to nie ma zadnego znaczenia. Jak lasce sie nie podobasz, to zaden tekst czy technika podrywania sie nie uda. I w druga strone tez to dziala - jesli podobasz sie dziewczynie, to mozesz do niej mowic po mongolsku, a ona i tak uzna ze to slodkie
  • Odpowiedz
Za 15-20 lat jak w USA starsze pokolenie wymrze, demokraci bd mieć pewnie z 70% głosów, o ile nie pojawią się zieloni w kongresie itd.


@xeerxees: A czy czasem najnowsze badania nie mówią, że najmłodsze pokolenie, znaczy to wchodzące w dorosłość, jest najbardziej konserwatywnym od kilkudziesięciu lat? Co by nawet miało sens, młodzi buntują się przeciwko przyjętemu porządkowi, a ten porządek jest jaki jest
  • Odpowiedz
nie wiem czemu się dziwisz, lewactwo przeżarło już wszystko, nawet na wykop, grupach wolnościowych na fcb it


@xeerxees Dokładnie, z #!$%@? która była libertariańska zrobiła się grupa liberalno-lewicowa.
  • Odpowiedz
@Baitka: Ale od dawna ludzie którzy tam się udzielali to przepowiadali. Nie wiem co oznacza ta kwarantanna ale ban to pewnie kwestia czasu. No nic. Społeczność pewnie gdzieś się przeniesie. Już teraz jest kilka ciekawych stron o tej tematyce więc pewnie zaraz zrobi się głośno o jakiejś nowej przystanii.
Nie ma co płakać- forum to nie redpill. Redpill to ludzie :P Prawdziwy facet poradzi sobie bez niego.

Ma ktoś zapisaną
  • Odpowiedz