Wpis z mikrobloga

Nadeszla wiekopomna chwila - subreddit the red pill zostal zbanowany. Kopalnia wiedzy i masa ciekawych osobowosci. Sprane lewackie umysly w osobach feministek i bialych rycerzykow osiagnely swoj cel. Hurr jak to w ogole mozliwe ze mezczyzni chca byc mescy, dzielic sie spostrzezeniami dotyczacymi otaczajacego nas swiata, poradami pracy nad wlasnym duchem i cialem oraz omawianiem prawdziwej natury kobiet. Mamy 2018, a czuje sie jak bohater 1984. #redpill #przegryw #reddit
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polkopsky: tak jak pisalem wyzej, to nie jest forum, ktore z prawdziwego przegrywa zrobi chada. W ogole to blednie chyba to interpretujesz, dla ciebie najwazniejszym aspektem zycia jest posiadanie kobiety, a red pill naucza, ze kobieta nie powinna byc centrum twojego swiata. Nalezy skupic sie tylko na sobie
  • Odpowiedz
@Polkopsky: Skupiajac sie tylko na rozowju wlasnej osoby minichodem pojawia sie przy tobie kobiety, ktore beda podziwialy to jakim silnym mezczyzna jestes. Mowa tu o normikach, bo przegryw z twarza 2/10 i wzrostem srajacego psa i tak nic nie osiagnie w materii kobiet. No chyba ze zostanie beta bankomatem, ale tego chyba nie chcemy
  • Odpowiedz
@Polkopsky: tu jest tak mala grupa dziewczyn, ze nie ma to zadnego wplywu na rynek. Rynek to zepsul fb, a teraz instagram, tinder i badoo. Ja tez mam taki charakter, lubie podrywac dziewczyny, nawet jesli nie wiaze z tym zadnego powaznego uczucia. Just fun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polkopsky: ja wiem, ja wszystko rozumiem. Ale z drugiej strony redpill nauczyl mnie skupiac sie tylko na swoich potrzebach, bez spogladania na innych - wlasnie to robie. Lubie dawac atencje i sprawiac, zeby laski poczuly sie dobrze - robie to. A ze to psuje rynek? Mam to w dupie, ja i tak swoje rucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz