Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 7
@Bartholomew mi coś podobnego: po wypadku typ leżał na drodze i normalnie rozmawiał, 2 koleżków chciało go przenieść na pobocze, ten co złapał za nogi, jak pociągnął, został z nogami od kolan w dół w dłoniach, trzymały się w spodniach. Nie chciałem wierzyć ale brzmi drastycznie :p
  • Odpowiedz
@JestesTymCoJez: może dlatego ze bmw miało najmocniejsze silniki (w tej półce cenowej) w porównaniu do innych złomów. Teraz bmw to chociaż robi do dupy silniki to i mniej się rozbija.
  • Odpowiedz
@tunia86 U tego pana prawdopodobnie obserwujemy oddechy agonalne. Ostatnia prosta w tych warunkach. Jestem zdziwiony, że babce nic nie jest na pierwszy rzut oka. Musiała co najmniej uderzyć w przestrzeń pod deską, ma zakrwawione kolana. Ogromny fart.
  • Odpowiedz
@tunia86: pewnie mówisz o tym ze głowa mu opadła, no własnie opadła bezwładnie mięśnie wiotczeją bo śmierć, zobacz na ucięte palce, krew z nich nie leci co oznacza brak ciśnienia a to z kolei brak bicia serca
  • Odpowiedz
@mitchumi: Wydaje mi się, że u tej babki to szok, coś na zasadzie, "wszystko jest ok, zaraz pojedziemy dalej". Brak służb oznacza, że to chyba tuż po. Inna opcja, to to, że się pokłócili i facet specjalnie wjechał w jakiś słup (bo tak wygląda samochód), a babka jeszcze na wylane, bo nie dotarło do niej co się stało.
  • Odpowiedz